Wpis z mikrobloga

A litwini są spokrewnieni z Niemcami bo Prusowie to bałtydzi tak samo jak litwini łączy ich ta koniowata uroda


@Linnior88: Piękna odklejka i pseudonauka z twojej strony, Prusowie a Prusacy to nie to samo więc jak niby są spokrewnieni z Niemcami. Bałtom najlbiżej do Słowian to po drugie. Po trzecie czy ty kobieto wgl wiesz gdzie jest historyczne Podlasie? Twoje pseudo gadanie pod teze odnosnie zawyżania bałtyckości krwi ludzi z Podlasia
  • Odpowiedz
Lubię te litewskie imiona. Migle, Gerda, Liepa. Nie wiem czemu ale zawsze się uśmiecham jak je słyszę xD

A Litwinki w sumie też fajne i miło wspominam. I nie lubię tych generalizacji, ale często miałem wrażenie, że faktycznie jako Polak to na starcie był minus xD
  • Odpowiedz
@Skyworld: bo jestem bardzo nieśmiała od urodzenia , a co gorsza mieszkając w Niemczech dużo Niemców szczególnie koło 35 -40 lat którzy szukają żony cierpią na niezdrowe zainteresowanie mną i mnie to krępuje
Nie ma tu powodu do wstydu że ktoś może być introwertykiem
  • Odpowiedz
@Linnior88: To nie powód do wstydu ale dość ciekawe że raz piszesz że jesteś spierdoksem który boi sie wyjść z za śmietnika po czym innym zarzucasz bycie przegrywem którzy nigdy nie odważyliby sie podejść do tak dobrej dupy jak ty XD
  • Odpowiedz
@Skyworld: a co ma nieśmiałość to wyglądu ? Można być nieśmiałym niezależnie od tego jak się wygląda ? Ja na Badoo mam 100 tysięcy par a byłam na 2 randkach w życiu , zejdź na ziemię ludzie są różni
  • Odpowiedz
@Linnior88:

a co ma nieśmiałość to wyglądu

Nic tak jak do hipokryzji.
Zarzucasz innym że nie mieliby nigdy odwagi podejść do ciebie bo są przegrywami i ich wyśmiewasz gdy sama nie masz odwagi wyjść z za #!$%@? śmietnika bo twój sąsiad przechodzi

zejdź na ziemię ludzie są różni

Ty zejdz na ziemie. Nawet jeżeli jesteś 10/10 wyglądowo i brad pitt nie miałby odwagi zagadać to masz #!$%@? charakter. I to nie
  • Odpowiedz
@Linnior88: Jesteś takim typowym przykładem kobiety, która na wykopie piszę jak dobrze czuje się sama ze sobą i dobrze wygląda, jednocześnie atakując się komentarzami z randomowymi ludźmi w internecie, których nigdy nie spotkasz.

Nigdy nie zrozumiem takiego działania.
  • Odpowiedz
@Skyworld: tylko na wykopie jakiś randomowy typ jest w stanie zacząć cię hejtowac i wyśmiewać , a im brzydszy biedniejszy i mniej wyksztalcony jest tym większa szansa że to on cię poniży
Czemu nigdy nie poniżał mnie facet który coś osiągnął tylko dziwnym trafem neety albo kierowcy śmieciarek ?
Mnie to fascynuje jak faceci którzy nie osiągnęli nic mają większą manie wielkości od tych którzy faktycznie sobą coś reprezentują i dużo
  • Odpowiedz
@Skyworld: typowy wykop : prawnik lekarz architekt którzy do ciebie piszą zawsze mają ogromny szacunek i kulturę , tymczasem neety albo jacyś kolchznicy : jesteś gruba brzydka najgorsza jebnieta
Poprostu patologia na wykopie powiela schematy ze swoich rodzin
A co straszniejsze poniżając myślą że mają rację
  • Odpowiedz
@Linnior88:

kierowcy śmieciarek ?

Nie ma to jak oceniać ludzi przez pryzmat tego gdzie pracują. I nie ma to jak szacunek do ludzi dzięki którym nie toniesz we własnym gównie które masowo produkujesz w postaci śmieci.

Czemu nigdy nie poniżał mnie facet który coś osiągnął

Generalnie jeżeli jakimś cudem masowo atakują cie randomowe osoby to zastanów sie jaki może być tego #!$%@? powód? Bo nawet ja ze spierodolonym i toksycznym usposobieniem
  • Odpowiedz
@Linnior88: Czy ty musisz na każdym kroku podkreślać jak to młodo nie wyglądasz względem swoich rówieśniczek? Chyba serio musisz być ulańcem 120kg z samooceną szorującą po dnie skoro na każdym kroku musisz się jakoś dowartościować kosztem normalnie wyglądających lasek. Typowa zakompleksiona p0lka
  • Odpowiedz
@Linnior88: na ile ona Ci wygląda? na 30? 35? xD wygląda na swój wiek

jeśli ona wygląda lepiej niż 99 procent polek to mieszkasz na jakimś zadupiu na Podlasiu bo mieszkam na zachodzie


Nadal wyprzedza jakieś 60-70%.
Z tym pięknem mijanym na chodniku jest tak jak z nowymi lub drogimi autami na drogach: patrzysz na nie, bo zwracają uwagę. Stare, brzydkie i tanie są automatycznie pomijane przez nasz umysł (chyba, żę
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: nigdzie nie stwierdziłam że jestem piękna , poprostu mówię co mówią inne osoby nikt nie dał nigdy mojego wieku ani kobiety ani mężczyźni
To że ja się nazywam piekna to wasza projekcja żeby kogoś atakować
2 lata temu mając 25 lat babka nakrzyczała w pracy na mnie że nie będzie słuchać co jakąś 18 letnia gówniara mówi , stwierdzenie faktu że wyglądam młodo to nie mówienie że jestem piękna
Albo
  • Odpowiedz
@Skyworld: czy ja chociaż raz powiedziałam że jestem piękna xDD to twoja projekcja akurat sama jestem bardzo skromna i cicha
Śmieszy mnie że jak jakaś watacha psów próbujecie mnie gryźć z każdej strony a to jakiś przegryw zaczął mi ubliżać mimo że sama kiedyś mu współczułam że go wyzywali za wygląd , dotknij trawy bo to was odkleja
  • Odpowiedz