Wpis z mikrobloga

@drobne_na_taryfe: i cię taki typ będzie obrazal i pouczał i próbował ośmieszać a sam się żalił że go od cygana wyzwali na wykopie jak dał tu foty i mając "piękną kobietę " atencjonije się na priv u lasek a kogoś chce pouczać xD
  • Odpowiedz
@erni13: zmyślam a mam twoje zdjęcia ? XD
Cudowna kobieta napewno zachwycona że się atencjonujesz po całym wykopie jak jakaś lalunia a później kogoś obrażasz
  • Odpowiedz
@Linnior88: Zmyślasz pisząc, że wysłałem je pierwszy. To ty wysłałaś swoje pierwsza mimo, że cię o nie nie pytałem XD

I jaką obsesję kobieto, zobaczyłem twoje wysrywy w gorących i bardzo mnie to rozbawiło pamiętając twoja twarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z mojej strony to tyle, ani słowa więcej na ciebie bo dałem się strollować chyba XD
  • Odpowiedz
@erni13: którys raz mnie już zaczepiasz więc obsesję masz ty xD ja mam cię na czarno a ty za mną łazisz i ciągle te same teksty xD ciekawe czy laska wię jakiego stalkera ma w domu xD widocznie za mało ja kochasz że za mną łazić musisz xD
Współczuję jej nawet nie wie jakie nieszczęście ją spotkało xD
  • Odpowiedz
@erni13: wysyłaj dalej swoje fotki po wykopie i się żal że cię cyganem nazywają xD
Może ty obrażając kogoś rekompensujesz sobie to że to właśnie tobie na wykopie ubliżali za wygląd
  • Odpowiedz
@erni13: tylko że każdy mówi że jestem ładna , jesteś jedynym który mnie obraża a sam się żaliłes że to Z CIEBIE SIE SMIALI NA WYKOPIE
Typowy przegryw mści na innych za to że ktoś inny mu ubliżał
Tylko co ja ci jestem winna że cię obrażali ?
  • Odpowiedz
@Linnior88: Z tego co kojarzę niejednokrotnie żaliłaś się na swoją nadwagę? Czyli pewnie masz zalaną tłuszczem mordę i dlatego wydaje ci się, że wyglądasz "młodziej" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
młode Polki czy nawet ukrainichy jeśli chodzi o wygląd są bezkonkurencyjne na tle Europy


@Linnior88: tak było do końcówki lat 90 zanim nie zaczęły się obżerać i przestały gotować xD
Ponadto typowa zachodnia europejka znacznie lepiej się starzeje, bo o siebie zwyczajnie dba. Słowianka jest ładna przeważnie tylko jak jest młoda i jedzie na genach.
  • Odpowiedz
@Kruweczka: tak zalilam się na nadwagę po złamaniu nogi jak ponad 7 miesięcy nie mogłam chodzić więc się tak nie podniecaj a okrągła ładną buzię miałam nawet mając 50 kilo bo takie geny
Dużo osób w Niemczech mówiło że jestem pewnie Ukrainka bo za ładna na polke
  • Odpowiedz
@ Linnior88: Chryste kobieto, to było czyste self-irony dla żartu bo jak kiedyś robiłem na sylwestra pokazmorde to jeden mireczek napisał, że wyglądam jak ten cygan udający Hiszpana co mnie #!$%@? rozbawiło XDDD

I przestań mnie już wołać, koniec rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ Linnior88: No i ci to serio wygląda na jakieś żalenie się? Z tą emotką na końcu? ;_________;

Jakbym wiedział, że masz autyzm to bym pisał jaśniej, wybacz XD
  • Odpowiedz
@erni13: koleś który się żali że go wyzywają nawet inni kolesie za wygląd chce kogoś poniżać żeby w końcu poczuć się sam z sobą lepiej bo nie ma wykształcenia ani wyglądu ani nawet poważanej pracy , jakoś mnie nie dziwi że pierwsi to sprawiania przykrości komuś są akurat tacy jak ty
  • Odpowiedz