Wpis z mikrobloga

mit dawno obalony xD ja jestem brzydki i gruby i nie mam brzydkiej i grubej dziewczyny


@lukasz5801: Typie, ale kiedy rozmowa jest o ludzkich zachowaniach, preferencjach i sytuacjach, to stosuje się takie coś jak uogólnienie. Inaczej nie dałoby się stwierdzić absolutnie niczego o żadnej grupie demograficznej, a jak dobrze wiemy z takiej statystyki badania produkuje się w XXI wieku na kilometry papieru.

Dlatego napisałem "na oko" brzydsi ludzie mają brzydszych partnerów.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim tylko do przemyślenia - zawsze warto najpierw spojrzeć na to jak my coś odbierany zamiast formować ogólne tezy.
Więc może to Ty odbierasz jej wymagania jako wysokie bo jest dla Ciebie mniej atrakcyjna, więc mniej jesteś z siebie gotowy dać.

Jak zapłacisz za 10/10 na randce to nie zwrócisz na to uwagi bo będziesz zachwycony, że się z Tobą umówiła (i może nawet uznasz, że to dobrze o niej świadczy, tradycyjne
  • Odpowiedz
Jak zapłacisz za 10/10 na randce to nie zwrócisz na to uwagi bo będziesz zachwycony, że się z Tobą umówiła (i może nawet uznasz, że to dobrze o niej świadczy, tradycyjne wartości blah blah blah), za to o 3/10 jak nie zaproponuje od razu 50/50 będziesz myślał, że ma wymagania


@xentropia: obydwie mają płacić za siebie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): To prawda czesto umawiam sie na seks na datezone/erodate itd. Oczywiście oferuje pieniądze. Hot dziewczyny 8-10/10 podają od razu cene. Te grubsze i brzydkie walą teksty typu:
Nie stać cię na mnie
A jak się napisze do dziewczyny 35+ która jest 3-4/10 to już wgl zachowuje się jakby była jakąś modelką

  • Odpowiedz
Pewnie z tego samego powodu z jakiego przegryw ma większe wymagania od normika.
Nie dotyczy to oczywiście wszystkich.

A druga sprawa to czemu ktoś brzydki ma obniżać wymagania? Ma jakieś standardy. Może bierze pod uwagę,że w razie czego będzie sam/sama, ale woli samotność niż być z kimś kim pogardza.
  • Odpowiedz