Wpis z mikrobloga

Obserwuję tą inbę wokół CPK i tak sobie myślę, że nieważne co Lasek zrobi to i tak będzie #!$%@? i to nawet wtedy, gdy podejmie bardzo korzystną decyzję dla tego projektu xD

Dzisiaj wrzuciłem znalezisko, gdzie wspomniany Lasek mówi, że CPK nie idzie do kosza i będzie kontynuowany, ale będzie też "urealniony" i ono się w ogóle nie przebiło podczas gdy znaleziska uderzające w rząd w sprawie CPK (gdzie niektóre z nich to były duplikaty, a inne manipulacją) w większości miały kilkaset wykopów xD

Ja, pamiętając jak się skończyły wybitne inwestycje PiSu jak Izera, Ostrołęka czy Mierzeja Wiślana (która co prawda powstała, ale jest mało funkcjonalna) wiem, że podobnie mogłoby być z CPK, więc jestem skłonny poczekać na odpowiednie warunki, by tą budowę zacząć, a nie robić wszystko na odwal tak jak to robił PiS by podwyższyć sobie poparcie. No ale Twitter sobie wmówi, że "uśmiechnięta Polska nie zrobi elektrowni atomowej, CPK, portu w Świnoujściu, bo tak chcą Niemcy" i wszystko będzie git.

#polityka #sejm #cpk #bekazpisu
  • 5
  • Odpowiedz
@Koziom: BTW na na tagu sejm widzę plusy a jak wchodzę w link to już plusów nie ma,
Przecież PIS nie miał planach budować żadnego CPK chodziło o wyprowadzanie kasy i zapełnienie stołków a potem niech się inni martwią. Tusku mógłby podejść do tematu bardziej transparentnie - mówić co robią i co zamierzają zrobić by nie dawać pola do popisu. My rozumiemy że PIS zrobił z CPK maszynkę do zarabiania pieniędzy
  • Odpowiedz
@Koziom: Lasek nigdy się nie nadawał do tej roboty. Przed wyborami to był przeciwnik CPK nr 1 w Polsce. Nikt nie uwierzy w jego cudowną przemianę po wyborach.

Gdyby rząd chciał na poważnie podejść do tematu, to pełnomocnikiem rządu zrobiłby Malepszaka. Albo nawet mógł wyciągnąć z szafy Grabarczyka. Tymczasem praktycznie cały zarząd składa się z ekipy "stop cpk".

Teraz każde potknięcie CPK, nawet nie z winy Laska, będzie odbierane jako sabotaż
  • Odpowiedz
@waro: Aha no tak Lasek się nie nadaje, rząd przeciwny ale za to PiS bardzo chętny do CPK, #!$%@? że jedyne co robił to wyprowadzał kasę z CPK ale to przecież nie istotne bo mówili o CPK, jakby zrobili jeden pas na awionetkę, ogłosili że CPK otwarto to nie jeden zwolennik CPK (a faktycznie fanatyk partyjny) by oszalał z radości (tak jak szalał przy otwarciu przekopu) i szalał na myśl że
  • Odpowiedz