Wpis z mikrobloga

Jak to było? Nie będzie CPK, Donek zaora, Lasek przyszedł zlikwidować, i inne pisowskie brednie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/maciej-lasek-dla-onetu-nie-odchodzimy-od-cpk-to-lotnisko-jest-potrzebne/jx79vtj,79cfc278

Przecież od początku było mówione, że inwestycję trzeba urealnić.

Sam pisałem tutaj 1000 razy, że harmonogram jest śmieszny, że szprychy do Sanoka to nieporozumienie, że spółka marnotrawi pieniądze na spam marketingowy będąc monopolistą (W T F?). I wyszło dokładnie to, o czym pisałem: harmonogram jest z dupy (2035), niektóre szprychy są do wywalenia, wożenie ludzi z całej Polski naszą patokoleją do Baranowa to nie jest najlepszy pomysł, a trolle są finansowane z potężnego budżetu promocji CPK.

Wyszło na moje. Czekam na przeprosiny od wszystkich idiotów, którzy mnie tu obrażali. Chociaż ich nie przeczytam, bo mam was na czarnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cpk
  • 3
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: jest jeszcze jedna niedopuszczalna i skandaliczna rzecz: nowa władza chce bezczelnie oceniać rentowność i sens biznesowy przedsięwzięcia! Skandal, przecież Wilk zacznie zaraz toczyć pianę z pyska w konwulsjach xD
  • Odpowiedz
@Yuri_Yslin: co najwyżej w połowie wyszło na Twoje.

- obowiązek promocji projektu znajduje się w przepisach unijnych
- żadnych trolli nie było
- podłączenie kolei do lotniska to wciąż zajebisty pomysł
  • Odpowiedz
  • 0
- obowiązek promocji projektu znajduje się w przepisach unijnych


@waro: Ale to oznacza akcję informacyjną, a nie zatrudnianie influencerów do lobbowania

- żadnych trolli nie było


@waro: Wcaaale..

- podłączenie kolei do lotniska to wciąż zajebisty pomysł


@waro: Ależ naturalnie. Tylko nie w kształcie proponowanym przez PiS. Bo to się nijak nie trzymało kupy.
  • Odpowiedz