Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dobré Ráno!

Po 7 latach w chyba największej konsultingowej korporacji (w tym po 2 latach w strasznym letargu), dziesiątkach aplikacji i tuzinie rozmów, wydaje się, że znalazłem dla siebie nową przystań.

Dziś rano przyszła oferta #programista30k, i nie mogę przestać się uśmiechać.
Czuję, jakby zeszło mi z krzyża jakieś brzemię. Na twarzy jakbym stracił 5 lat nerwów. I to faktycznie, dziś zaliczam "Dobré Ráno "

Drugi raz w karierze, nie odchodzę z firmy czy też przez projekt.
Odchodzę od przełożonych, często zbyt ambitnych przez co stali się toksyczni, często nieogarniętych przez co nie potrafią ludzi inspirować, czy przełożonych wyznawców, którzy chełpią się, że w okazjach gdzie mogli dać ludziom bonusy czy podwyżki, oni zaoszczędzili dla korporacji pieniądze rzucając komuś kłody pod nogi, czy wręcz wypychając z organizacji.

Przez pandemię i mój towarzyski lifestyle w ostatnich 3 latach nie mam się za bardzo komu pochwalić, a czuję potrzebę podzielenia się tym.
Jeśli kogoś to popchnie do zmiany ku lepszemu, czy choćby próbie odmienienia swojego losu --- nawet przy takim rynku w IT i obecnych problemach, jest szansa na poprawę swojej sytuacji! :)

#chwalesie #pracait



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: gratuluje, milo przeczytac, ze sie komus udaje :) sam chcialbym w koncu tak trafic.
6 lat w miejscu kasa uczciwa bo wychodzi 17-18brutto do lapy jakos 13k na UoP z hybryda, firma fajna i ludzie chociaz jua malo rozwojowe :(. Ale ciepla wygodna i mega bezpieczna posadka, mimo to chcialby czlowiek wskoczyc w koncu na B2B na te stawki 23-30 netto zeby do reki zostalo z 18-22, bo z kazdym
  • Odpowiedz