Wpis z mikrobloga

Pamiętam, że kiedyś jak poznawałam ludzi to bardzo lubiłam z nimi pisać/gadać i byłam podekscytowana każdą rozmowa. A odkąd skończyłam 18 to mam wrażenie, że nie potrafię zaciekawić się kimkolwiek, rozmowy są nużące i nieciekawe.

A może to ja zrobiłam się nudna?

#gownowpis
  • 20
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka to nie wiem nie pisz z marudami, energetycznymi wampirami, tylko osobami które mają spoko życie i mają coś sensownego do powiedzenia, jak z takimi osobami nie możesz się dogadać to może coś jest z Tobą nie tak xd
  • Odpowiedz
  • 2
@ZenujacaDoomerka same shit here xd nie umiem utrzymywać kontaktu przez komunikatory, często jak ktoś do mnie pisze to odpisuje po 2/3 dniach, generalnie to giga #!$%@? zachowanie z mojej strony, za to jestem im bardzo wdzięczny, bo moi znajomi to rozumieją
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: Mam podobnie. Przestali mnie interesować inni ludzie, w ogóle nie jestem ciekawy ani podekscytowany na myśl poznawania kogoś. Taka zwykła znajomość jak najbardziej żeby sobie pogadać o tym co tymczasowo nas łączy (typu praca), ale żeby jakąś większą więź z kimś? To nie.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: pewnie ci się po prostu mordo nie chce. Też tak mam, tu se poklikam wysrywy, na redditu tematycznych też a tak to jebią mnie te komunikatory inne instagramy czy co się teraz używa.
Znajdź se mordy co to lubią co ty to i rozmowa się nie skończy i będzie ochota się spotkać. Pewnie bez ekscesów ale miło. Ciekawie i sympatycznie.
Jak nie masz zainteresowań to nie ma ratunku.
  • Odpowiedz