Wpis z mikrobloga

Odrodzony Sutener zaczął blokować możliwość pisania komentarzy. Pod dwoma ostatnimi filmikami nie da się nic napisać. Ciekawe czemu to robi? Przecież madki 800plus piały z zachwytu. I jak widać kanał rośnie w siłę. Ale stawiam, że Youtube i tak z czasem mu te konto usunie. Wystarczy, że Maja Staśko się dowie a ona ma moc usuwania. Gimper też pewnie swoje zrobi i nagra newsa o powrocie. Ewelina twierdzi poza tym, że Rafał idzie siedzieć za nagrywanie! https://youtu.be/T52fLRYv_Wk?t=525
#papasmerfik #danielmagical #patostreamy #majastasko #gimper #polskiepato #polskiyoutube #youtube #elk #bezdomnosc #bezdomni #alkoholizm #patologiazmiasta #patologia
MILIARDER007 - Odrodzony Sutener zaczął blokować możliwość pisania komentarzy. Pod dw...

źródło: papa

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@MILIARDER_007: W moim ostatnim filmie musiałem 2 razy ustawiać włączenie komentarzy, bo się poprzestawiało samo. Nawet po tym jak 2 osoby skomentowały to potem znowu były wyłączone komentarze. Możę jutju ma jakiś problem.
  • Odpowiedz
Ewelyyyna! Na litość boską. Wierzcie jej, to gumisiem do ust nie traficie.
Ja myślałem, że Rafalinda odpali coś na grubo, co faktycznie mogłoby się skończyć odsiadką, ale najwyraźniej ma całkiem tęgi łeb. Młody w końcu jest. Albo dobrych doradców. Bo nie wierzę, że siedzi w tym sam.
  • Odpowiedz