Wpis z mikrobloga

Mirasy z #motoryzacja #samochody jakie auto byście obecnie polecili w okolicach 50k o ile to możliwe, ale nie jest to sztywna kwota, tak z 5 letnie? Co do wymagań to na pewno nie diesel, w miarę duże, najlepiej kombiak. Obecnie mam jeszcze vectrę c kombi, szukam czegoś w tych wymiarach, a tego gówna czas się pozbyć. Pytam, bo jestem kompletnie niemotoryzacyjny i nigdy nie zwracałem uwagi czego teraz warto szukać. Wszystkie sugestie mile widziane.
  • 13
  • Odpowiedz
@Smarek37 wklep na otomoto następujące filtry:
- do 55k cena
- do 60k przebieg
- kombi
- benzyna
- minimum te 150 km
- do 5 lat
- nieuszkodzony
- kraj pochodzenia Polska
- serwisowany do końca

I wybieraj dowolny spośród tych które ci zostaną. Generalnie szału nie będzie, ale te parametry wyżej to elementarz. Żadnego z nich bym nie odpuścił jakbym chciał kupować używane auto.
  • Odpowiedz
@Smarek37: Nie ma takiego auta które polecam ponieważ to nie jest reklama a obecnie pomimo różnych kłótni co jest lepsze poziom aut od dawna jest bardzo zbliżony do siebie i dużo samochodów jest wręcz tym samym z różnym znaczkiem. 5 letniego auta za 50k które będzie miało wymiary vectry kombi nie kupisz bo rynek w Polsce pomimo inflacji powaliło.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: nie ma takiego auta, które by spełniło wszystkie z tych warunków. @Smarek37 Pięcioletnie do 50k to może być najwyżej Clio w bieda wersji. Użyj tych samych filtrów, ale przebieg do 100k, rocznik do 10 lat, zaniż kwotę o 5k i wynajmij jakiegoś specjalistę, który pojedzie z tobą na miejsce. Kilka egzemplarzy odpadnie więc na pewno ze 3k weźmie.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: nie ma takiego auta, które by spełniło wszystkie z tych warunków. @Smarek37 Pięcioletnie do 50k to może być najwyżej Clio w bieda wersji. Użyj tych samych filtrów ale przebieg do 100k, rocznik do 10 lat, zaniż kwotę o 5k i wynajmij jakiegoś specjalistę, który pojedzie z tobą na miejsce. Kilka egzemplarzy odpadnie więc na pewno ze 3k weźmie.
  • Odpowiedz