Wpis z mikrobloga

Będzie krótko i na temat.
Jestem strasznie wychudzony, ręce jak patyczki, wystające żebra i zero mięśni. Aż wstyd przyznać, ale nawet dziewczyny mają grubsze ramiona niż ja (a to były szczupłe panny). Mam nawet problem z noszeniem zegarka bo mam tak chude nadgarstki, że praktycznie każdy zegarek jest za duży.
Chciałbym to zmienić. W pracy oferują mi karnet na siłownię w korzystnej cenie. Zastanawiam się czy ta siłownia by mi pomogła. Nie będzie wstydu jak taki chudzielec przyjdzie poćwiczyć? I kolejne pytanie, od czego zacząć ćwiczyć? Najbardziej mi zależy, żeby pozbyć się tych chudych rąk w pierwszej kolejności.

#mirkokoksy #silownia #zdrowie
  • 12
  • Odpowiedz
@_lorem_ipsum_: silownia pomoze, nie bedzie wstydu, bo kazdy od czegos zaczynal. Poszukaj w google planow treningowych dla poczatkujacych, zwroc uwage na technike podczas wykonywania cwiczen, #!$%@? wiecej niz spalasz i urosniesz
  • Odpowiedz
@_lorem_ipsum_ zależy od osoby, zależy od możliwości, planu treningowego, wymagań itd. Napewno przy niskiej wadze i zerowym stażu treningowym, taka osoba jest w stanie zauważyć dużą poprawę już w pierwszym roku treningów, ale też apetyt rośnie w miarę jedzenia. To co by nas zadowalał dzisiaj, za rok może się okazać dopiero początkiem drogi.
  • Odpowiedz
Nie będzie wstydu jak taki chudzielec przyjdzie poćwiczyć?


@_lorem_ipsum_: Wyobraź sobie mordeczko, że każdy kiedyś zaczynał a po drugie tam w większości ludzie przychodzą #!$%@?ć trening a nie gapić się na to czy ktoś jest #!$%@? gruby, chudy, pryszczaty czy bez zębów.

I kolejne pytanie, od czego zacząć ćwiczyć?


@_lorem_ipsum_: Pierwszy lepszy plan FBW z neta, po kilku tygodniach możesz pokusić się na nieco lepszy plan lub ogarnąć trenera.
  • Odpowiedz
Wyobraź sobie mordeczko, że każdy kiedyś zaczynał a po drugie tam w większości ludzie przychodzą #!$%@?ć trening a nie gapić się na to czy ktoś jest #!$%@? gruby, chudy, pryszczaty czy bez zębów.


@Wezwoguleicstont: Kilka osób już mi to powiedziało. Ale utkwiło mi w pamięci jak kiedyś w szkole średniej w ramach zajęć chodziliśmy na pobliską siłownię i byłem obiektem drwin i śmiania się
  • Odpowiedz
Kilka osób już mi to powiedziało. Ale utkwiło mi w pamięci jak kiedyś w szkole średniej w ramach zajęć chodziliśmy na pobliską siłownię i byłem obiektem drwin i śmiania się


@_lorem_ipsum_: Było, minęło. Żyj tym co jest teraz a nie tym co było, to będziesz szczęśliwszym człowiekiem.
  • Odpowiedz
  • 0
@_lorem_ipsum_ Z nadgarstkami nic nie zrobisz bo to układ kostny. Ja przy 170 jak ważyłem 61 czy 82 to różnica tylko była taka, że trochę zegarek mnie uciskal, a nadgarstek mam 16,5cm. Przedramię duże, biceps też a nadgarstek jak u chłopca. Musiałbyś mieć nadwagę by tam tłuszcz się zebrał by nadgarstek jakoś przybral na objętości.
  • Odpowiedz