Wpis z mikrobloga

47m2 na Saskiej Kępie za 560tys


@pieknylowca: podeślij bo nie wierze. może, ale to może, stare bloki 3p bez windy. ale pamiętam że jak w 2018szukałem mieszkania to tam były takie ceny
  • Odpowiedz
@jaras2: kupilem na koniec 2019 na saskiej 70m z garazem za niecale 11k m2 - zaraz obok francuskiej ;) nie 3pietro, blok bardzo zadbany, mieszkanie oczywiscie do remontu

ale tam serio trzeba bylo polowac bo ogloszenia nawet wtedy przed szajba znikaly blyskawicznie, taka okolica - nikt nie chce sie wyprowadzic / sprzedawac :)
  • Odpowiedz
@pieknylowca: w październiku we wrocku rezerwowałem za 11700 od dewa, 3 pokoje. Dzisiaj nie do pomyślenia, a minęło ledwo pół roku. Nawet jakby nic nie urosło to na zwykłym kredycie 4.5k raty za chja bym nie brał. Muszę przyznać że fart życiowy z tym bk2 wyszedł, szkoda, że teraz inni mają #!$%@? trochę, zwłaszcza single, bo rodziny na nowym kredycie swoje wyciągną
  • Odpowiedz
@chaosrising: mieszkałem do 2018r na brazylijskiej. to wtedy w tych starych blokach - na międzynarodowej, brazylijskiej i mniejszych uliczkach już trzeba było płacić ok 10k/m
pamiętam że te nowe bloki były dużo wyżej wyceniane. musiałeś tracić super okazje
  • Odpowiedz