Wpis z mikrobloga

Nie mam pojęcia co robić, pare tygodni temu skonfrontowałem różową, że nie mam już więcej siły siedzieć w robocie w dodatkowe soboty + nadgodziny i chciałbym żeby zaczęła w koncu szukać pracy po prawie 2 letniej przerwie... Finansowo ciagle od 10 do 10, mentalnie i fizycznie jestem już wrakiem, wracam do domu po 10-11h zmianie i nawet nie ma zakupów zrobionych i musze do sklepu iść zmęczony i brudny. Powiedziałem jej wszystko co leży mi na sercu, wszystkie problemy i to ze jest dla mnie istotnym żeby poszła do pracy. Wyszła z tego ogromna kłótnia, zaczęła na mnie krzyczeć i się szarpać, a finalnie rzuciła we mnie dużym ciężkim garnkiem którym dostałem prosto w brzuch... przez kilka dni nie mogłem spać na lewym boku i poszedłem w koncu do lekarza gdzie okazało się ze prawdopodobne złamanie żeber w dwóch miejscach. Cały czas o tym myślę, wstyd jest mi o tym porozmawiać z kimkolwiek, w pracy pytają dlaczego chodzę taki obolały ale wole nawet nie zaczynać. Chciałbym mieć w koncu dziecko, ale nie wiem czy jest to w ogóle możliwe w takiej sytuacji...

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieniadze
KarmelowyJeremiasz - Nie mam pojęcia co robić, pare tygodni temu skonfrontowałem różo...

źródło: IMG_3911

Pobierz
  • 270
  • Odpowiedz
Chciałbym mieć w koncu dziecko, ale nie wiem czy jest to w ogóle możliwe w takiej sytuacji...


@KarmelowyJeremiasz: ABSOLUTNIE NIE RÓBCIE SOBIE DZIECKA. Zniszczysz życie sobie i dziecku. #!$%@? z tego związku póki jeszcze możesz. Mam nadzieje, że nie jesteście małżeństwem? Jeśli jesteście, to już zacznij zbierać dowody do sprawy rozwodowej (nagrania głosowe, wideo, obdukcje itp., już rozmawiaj ze wspólnymi znajomymi i sąsiadami, tak żeby byli po Twojej stronie podczas zeznań).
  • Odpowiedz
człowieku daj sobie spokój. Nie rób dziecka z taką babą.

Próbowałeś, wyszła z tego kłótnia z agresją, a baba nie widzi w sobie nic złego.

Tutaj nie ma co ratować, znajdziesz se normalną.

I nie ma się co wstydzić bycia ofiarą agresji. To trzeba piętnować.


@TheSio: nie jest, jest idiotą który by chciał w to jeszcze dziecko wrzucić, ale widzę juz po wpisach że pan prowokator więc udany trolling.
  • Odpowiedz
Chłopie ratuj się póki możesz. Natychmiast zaprzestań się z nią bzykać bo jeszcze będziesz alimenciarzem szybciej niż bezdomnym.
Najważniejszy jesteś Ty. Twoje szczęście będzie szczęściem dla ludzi wokoło.
Uciekaj od tego potwora.
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz: Jesteś dobrym człowiekiem. Sam się wymiksowałem po 7 latach takiego chorego związku. Były szantaże, próba samobójcza.... Nie warto marnować życia. Musisz zakończyć ten związek. Powodzenia.
  • Odpowiedz
Chciałbym mieć w koncu dziecko, ale nie wiem czy jest to w ogóle możliwe w takiej sytuacji...


@KarmelowyJeremiasz: obawiam się, że nawet jak doleczysz żebra, to nadal zajście w ciąże przez faceta może być problematyczne.
Btw gratulować związku #bdsm 24/7 ;)
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz jak to nie jest Twoja żona to z nią zerwij i albo się wyprowadź albo ją wyrzuć z domu. Nie ma co żyć z pasożytem bez pracy który nie zrobi zakupów i jeszcze potrafi się znęcać nad Tobą fizycznie. Trzeba było z rozmawiać gdy straciła pracę bo teraz to już tylko wyrzucenie jej z domu Ci pomoże bo ona Cię po prostu bije. To nie jest normalnie by z kimś się
  • Odpowiedz