Wpis z mikrobloga

#!$%@? JAKIE TE NOWE GRY SĄ MĘCZĄCE XD

Zabrzmię teraz mega jak boomer, ale jak chodzi o gierki to odpalając jakieś nowe tytuły to ja się męczę, bo większość czasu przed kompem to czekanie na to żeby pograć. Pełno pokazówek, cutscenek, gadania, no ile można. Ogrywam teraz Shadow of the Tomb Raider i gram w to chyba z 4 tygodnie i przejść nie mogę, bo to jest jakiś interaktywny film, a nie gra xD. 5 minut łażenia jak po sznurku i 10 minut #!$%@?, dłużej niż godzinę mi się nie chce w to grać i już wolę odpalić cs'a albo jakiś staroć, gdzie po prostu sobie gram.

Takim początkiem takiego podejścia były chyba gry od Telltale Games, zwłaszcza Walking Dead, gdzie o jakiejkolwiek rozgrywce nie było mowy i to było oglądanie kilku godzin animacji i coś takiego zdobyło ileś nagród GRY ROKU

Dlatego właśnie kiedyś to było, odpalałeś gierkę, pokazówka na początek którą skipujesz albo i nie i zaczynasz grać jak człowiek

#gry #takaprawda #niepopularnaopinia
yahoomlody - #!$%@? JAKIE TE NOWE GRY SĄ MĘCZĄCE XD

Zabrzmię teraz mega jak boomer, ...

źródło: PressFtoPayRespects

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • 1
@Jamniki2: nie do końca prawda, jak oglądam film to bez telefonu, czytam również książki (niestety o wiele mniej niż w gimbazie :(), ale jak gram i podoba mi się rozgrywka, a sama część fabularna ssie pałę i mnie nie wciąga to nie mam ochoty tego oglądać
  • Odpowiedz
@yahoomlody: więc to nie nowe gry są #!$%@?, tylko ty sobie wybierasz takie z kiepskim scenariuszem. A wyboru nigdy nie mieliśmy większego. Przecież #!$%@? film też by cię wynudził, nie? XD
  • Odpowiedz
@yahoomlody: chcesz odpalić sobie giere fps rpg który bez modów jest niedorobiony
milion modów, jedne lepsze od drugiego, nie wiadomo które wybrać przez te 100+ godzin gry żeby ich nie dodawać w trakcie rozgrywki
stabilność nie istnieje, jedziesz na bugach
Paczki modów, rozgrywka od nowa
aktualizacja gry i nie odpalasz żadnego moda - jak fallout 4 za pare dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kurtyna

A 2 sprawa
  • Odpowiedz
  • 1
@daunowix: no ale clue rozbija się o to, że grając w grę ja chcę grać, a nie oglądać

nowy tomb raider to platformówka dla upośledzonych i gra mi się przyjemnie, ale co z tego skoro co chwila są pokazówki xD
  • Odpowiedz
@yahoomlody: No bo to platformówka dla upośledzonych. Jak chcesz grać, a nie interesują cię historyjki napisane na poziomie scenariusza Trudnych Spraw, to masz milion gierek esportowych. Jak interesują cię historie napisane tak, że zasługują na nagrodę Hugo, to odpal Baldur's Gate 3 i przepadniesz. Jak chcesz survival horroru, to odpal Resident Evil VII. Można tak do wieczora wymieniać gry z gwarancją tego, że urywają dupę, ale nie o to chodzi
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Brawo odkryłeś że gry od jakiś 15 lat przez to że zyskują popularność przekształcają się w twory dla januszy którzy chcą poklikać i żeby na ekranie coś się działo xD 99% nowoczesnych gier przecież jest tworzonych dla odbiorcy debila
  • Odpowiedz
@wczesniej_mialem_ksywke pewnie nie będę oryginalny, ale jeśli miałbym kupić tylko 5 gier na Switcha, byłoby to :
1: Zelda: Tears of the kingdom
2. Mario Odysey
3: Super Smash Bros Ultimate
4. Xenoblade Chronicles 1,2, lub 3 ( ale polecam całą trylogie )
5. Mario Kart bądź Mario Party do grania ze znajomymi

Ogólnie Zeldy, seria Metroid, Mariany, Luigi Mansion, #!$%@? japońskich rpg, Bayonetta,
  • Odpowiedz
Telltale Games, zwłaszcza Walking Dead, gdzie o jakiejkolwiek rozgrywce nie było mowy i to było oglądanie kilku godzin animacji i coś takiego zdobyło ileś nagród GRY ROKU


@yahoomlody: Przecież każdy wie, że to są interaktywne filmy, a nie gry. Zresztą do czego ty to porównujesz TWD, a Tomb Rider to całkowicie różne gatunki.
Jak ci sie nie podoba to zagraj w Baldura albo Dark Souls. Boomer #!$%@?...
  • Odpowiedz
@yahoomlody:
Mnie to nie przeszkadza o ile postacie i dialogi są ciekawe. Akurat w SotTR nie są więc było to męczące i drugi raz bym tej gry nie przeszedł. Za to TR (2013) i RotTR ograłem po 2-3 razy.

Polecam sięgnąć sobie po jakiegoś indyka. W zasadzie większość gier z "przytłaczająco pozytywne" na steam można brać i grać w ciemno. Hades, Vampire Survivors, Hollow Knight, Enter the Gungeon, Noita, Dead Cells.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: problemem jest to, że zapewne nie umiesz się skupić i cieszyć tą grą - to powoduje, że nudzi Cię ta gra a wręcz irytuje

detoks dopaminowy sobie zrób, pojedź na tydzień na wieś a potem wróć i odpal tą grę zanim włączysz te wszystkie telefony, wykopy, jutuby itd.
  • Odpowiedz