Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mialem sporo dziewczyn ale ostatnio czuje sie samotny i przybija mnie fakt, ze to przeze mnie wszystkie te zwiazki sie rozpadly. Moglem przymknac oko na pewne sytuacje i by bylo ok ale mam swoje zasady i jesli ktos sie nie stara tak samo jak ja to mi rece opadaja i odbiera mi ochote nawet na seks. Albo laska nonstop sie zali, a ja mowie jedna rzecz i ona to przekreca ze to ze mna jest problem. Super wsparcie... No ale w ostatecznyn rozrachunku to one sa w zwiazkach szczesliwe, a ja sam i jest mi przykro. W kazdym zwiazku czulem sie wykorzystywany a jak o tym otwarcie mowilem, to argument byl taki ze daja z siebie tyle ile moga. Zawsze w tych zwiazkach czulem sie samotny i ze daje wiecej. Sam juz nie wiem czy to moja wina czy nie ale w momencie rozstania wiem ze dobrze robie. Gorzej jest po jakims czasie.
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dziwnego - obecnie - nic. Coraz więcej facetów potrzebuje wsparcia i idzie z tym do różowych. Ja jestem ze starej szkoły: jak facet potrzebuje wsparcia to idzie do przyjaciół lub fachowca. I to facet jest wsparciem dla różowej, a nie odwrotnie.
  • Odpowiedz
No ale w ostatecznyn rozrachunku to one sa w zwiazkach szczesliwe


@mirko_anonim: skąd wiesz? na instagramie widziałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale fakt faktem, że wspólnym mianownikiem wszystkich tych relacji, których teraz żałujesz jesteś Ty także zdobądź się na szczerą rozmowę z samym sobą i może wybierz się na terapię
  • Odpowiedz
Ciężko powiedzieć kto w tych związkach zawala, ty czy one, czy wszyscy po trochę. Nie dawaj z siebie tyle,że potem czujesz się rozczarowany,że druga strona daje za mało. Jeśli to się w każdym związku powtarza to jest coś dziwnego, albo wybierasz laski które cię wykorzystują, albo masz a stosunku do nich zbyt duże wymagania i to ty przesadzasz. Tylko bez konkretnych sytuacji nie da się ocenić co tu jest problemem.
  • Odpowiedz
@paczelok: z którą mu się znowu nie uda, o ile problem rzeczywiście leży po jego stronie. Więc twoje rady są identyczne, jak koleżanki wyżej xD. To że masz #!$%@? to nie znaczy, że twoje rady są wartościowe xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak słyszę takie wyliczanie, że ja daję więcej, ja się staram bardziej, to wiem że stoi za tym gość z niepełnej rodziny który nie poznał wzorców jak się zająć (zaopiekować) sobą i nie smucić jak #!$%@?
nie po to jest związek żeby cię karynka stawiała na nogi, sam musisz
  • Odpowiedz