Wpis z mikrobloga

@Obruni cześć Obruni. Jeśli to nie tajemnica to można spytać co działasz teraz w krypto? Jakie projekty, czym się interesujesz albo czym się warto interesować wg ciebie itp
Pytam ciebie bo jesteś uznaną marka ;)
  • Odpowiedz
@fajnopolakgej: Pytam ciebie bo jesteś uznaną marka ;) wow pochlebiasz mi. Bitcoin jak zawsze hodl, poza tym ten sezon należy do airdropow, wiec tu ostatnio działam, choć za późno sie za to wziąłem, bo bardzo tego nie lubię, takie bezsensowne klikanie z nagroda odroczona czasem o dwa lata, brrrr, no ale cóż daje zarobić. Niedawno znalazłem fajna farme na base, https://app.alienbase.xyz/farms
  • Odpowiedz
@fajnopolakgej: aleph nie znam zupelnie, a co do WLD, to stworzyl go Sam Altman, jeden z najwazniejszych dzisiaj ludzi na swiecie, licze na to, ze zacznie go ostrzej promowac.
  • Odpowiedz
@krucjata_syjonistycznego_jihadu: trochę przesadzasz, założeniem jest portfel dla każdego ziemianina, wiec jakiś.znacznik trzeba było zrobić, wiele firm ma skan tęczówki w drzwiach, ludzie wysyłają swoje dna prywatnym firmom, żeby bo koniecznie chcą znaleźć pradziadka wikinga, skanują nas wszędzie. Nie widzę tutaj większego niebezpieczeństwa. Tak realnie, to co można uzyskać ze skanu tęczówki?
  • Odpowiedz