Wpis z mikrobloga

@ni0bi: Ja tam widze winę spadkowiczów. To ich #!$%@? przyczyniło się do tego że wstrzymywałem się z zakupem mieszkania od 2020 roku bo drogo i musi spać. No tak spadło ze urosło 100k (chociaż gdybym dalej czekał to byłbym już jakieś 150k w plecy a licznik dalej bije i kij wie gdzie by się zatrzymał.)
  • Odpowiedz
@ni0bi: to wina spadkowiczow i ich szkodliwej narracji. Ciekawe ile osob zostalo na peronie, bo ceny za mocno odjechaly a oni posluchali i uwierzyli w to ze bedzie taniej. Niby smiesznie, ale i strasznie zarazem, bo w skali kraju istnieje ryzyko, ze ktos sie z tego powodu rzucil na line
  • Odpowiedz
Ja tam widze winę spadkowiczów. To ich #!$%@? przyczyniło się do tego że wstrzymywałem się z zakupem mieszkania od 2020 roku bo drogo i musi spać. No tak spadło ze urosło 100k (chociaż gdybym dalej czekał to byłbym już jakieś 150k w plecy a licznik dalej bije i kij wie gdzie by się zatrzymał.)


@WielkiPowrut88: to nie ich wina ze z roku na rok ceny rosna nawet o 20 -30 procent
  • Odpowiedz
bo drogo i musi spać


A co mieli wam powiedzieć jak było drogo? Tylko frajer nie kupił w dołku w 2016r

@WielkiPowrut88: @PanieAreczku jak lubicie kupować drogo to kupujcie drogo xD ja się wprowadziłem w 2020r do mieszkania w dobrej dzielnicy po 6200zł z metra stan deweloperski zarezerwowane na etapie dziura w ziemi w 2017 xD W tej chwili obok sprzedają po 16-17 z metra
Co miałbym wam powiedzieć że kupujecie
  • Odpowiedz
Co miałbym wam powiedzieć że kupujecie w normalnej cenie?


@dzem_z_rzodkiewki: Mogliby uczciwie pisać że mieszkania drożeją i nie ma żadnych przesłanek do tego że będą tanieć, zamiast mydlić oczy ludziom którzy o rynku nieruchomości nie mają pojęcia.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: ceny leciały na koniec 22 potem przyszedł 23 wiosna i propozycja kredo 2% i ceny up. Proste że gdyby nie stymulacja popytu ceny by napewno tak nie #!$%@?ło. Spadki? Byku sprawdź sobie cenę nieruchow w złocie od 20 lat jest to samo po prostu twoja gówno waluta nadaje się do pieca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztaniQ: Gówno a nie leciały. Nigdzie nie było przecen oprócz jakiś pojedynczych ofert. Na jagodnie we Wrocławiu dawali za darmo rower elektryczny do kwadratu XD Super spadki bulwo.

Byku sprawdź sobie cenę nieruchow w złocie od 20 lat jest to samo po prostu twoja gówno waluta nadaje się do pieca ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Więc wniosek jest prosty, ceny w PLN nieruchów tylko up. Niestety spadkowiczom nie
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: podsumowując w dupie mam Polski rynek nieruchow ale dochodzimy do granic absurdu. Mam nadzieję że opamiętają się te skorumpowane barany u władzy i dadzą żyć szarym ludziom. Ale widzę osobiście to tak te 21 mld to jest inwestycja na dźwigni. Jeśli w 10 lat 1 mln osób weźmie kredyt 500 tys zł to w systemie pojawi się znikąd nowe 500 mld zł które wygeneruje wzrost PKB. Z całego PKB rząd
  • Odpowiedz
Gówno a nie leciały. Nigdzie nie było przecen oprócz jakiś pojedynczych ofert. Na jagodnie we Wrocławiu dawali za darmo rower elektryczny do kwadratu


@WielkiPowrut88: na luzie pod koniec 2022 mogłeś mieszkania w Wawie negocjować.
  • Odpowiedz
@acpiorundc: Zawsze można negocjowac, ale pomijając. Spadkowicze już wtedy wiedzieli o bk2 i mówili żeby czekać bo będzie to he he mokry kapiszon. Jak wyszło wiemy. Ile osób straciło przez to pieniądze? Ciezko szacowac ale tag czyta sporo osób.
  • Odpowiedz