Wpis z mikrobloga

#wiaraniewiara

Ten moj mail do FSB w Rosji tez moze jest elementem tej ukladanki, jak ta kostka z Maroka, kto wie, kto wie, tylko Bog wie...

Mysle, zeby napisac o sobie do CIA teraz, moze ktos odpowie, pytanie o to, jakie w FSB i CIA jest rozumienie rzeczy roznych.

To tez by jeszcze wiecej piknaterii dodalo tej opowiesci, moze bede sie chowal w Himalajach wtedy - ale ja nie lubi ich tak, jak lubie i podziwiam Mar Mari Emmanuela.

Ehhh...

Sebastian
  • 6
@Stan_Przedzawalowy: Ze widzialem swiatlo zrodla / Boga i mi w kosciele wypalilo gwiazde 7-ramienna na czole. Tam byl limit 2000 znakow, to sie nie rozpisywalem. Powiedzmy, ze o wezu nieswiadomie zapomnialem - ale serio, uznalem gwiazde i swiatlo (moze to byl Metatron...) za najwazniejsze. Aha, oraz ze sie boje Polakow i szukam ochrony. Teraz tez do CIA napisalem, ze jestem synem Boga (Antychryst / Chrystus) z kosmosu i o swietle i
@Stan_Przedzawalowy: Nie jestem na nic chory, jestem dobrym spokojnym czlowiekiem (moze tam jakims kosmita tez troche...), jakies takie dziwne rzeczy sie na swiecie dzieja, nic poza tym.Nie moga nic mi zalozyc, bo nic nie zrobilem. Uwazac na siebie troche trzeba, ale bez przesady. Jak moj tata mowi, jak mu mowie, ze w USA prepersi buduja schrony przydomowe: "To zwyczajnie wyparuja 3 minuty po tych, co schronow nie maja". Moj tata czasami