Wpis z mikrobloga

#opengl #csharp #projekt #studia #it #informatyka #programowanie
Witam, potrzebuję bardzo pomocy w zrealizowaniu 2 projektów z C# OpenGL, od nich zależy zaliczenie przedmiotu.
Nie daję rady z projektami i czy mógłby ktoś doświadczony zrealizować takowe dla mnie? Więcej szczegółów podam w wiadomości prywatnej. Oczywiście, wynagrodzenie też będzie.
Proszę bardzo o pomoc! Dla kogoś kto się tym zajmuję to pewnie są proste rzeczy :/
1 projekt - do 30 kwietnia.
2 projekt - do 30 maja.
  • 15
  • Odpowiedz
@xchomiczo: jeśli nie dajesz rady ogarnąć projektów na studiach to znaczy, że musisz się dokształcić lub lepiej zorganizować sobie czas. Jeśli do tego sobie dorabiasz, pracujesz to okay: może trzeba się pogodzić z tym, ze studia zajmą rok dłużej niż powinny a nie zaczynać karierę od oszustwa. Później kiedyś będziesz chciał iść do pracy i będziesz musiał coś z tego czego się tam miałeś nauczyć być może umieć.

Wyobraź sobie, że
  • Odpowiedz
  • 0
@kanal35_pl: Nie jestem leniwy, ale każdy ma problemy swoje w życiu i też pracuję, ale daję radę na studiach, tylko ten przedmiot jest dla mnie kłopotem teraz "programowanie multimedialne" co wiążę się z OpenGL i niestety to mnie nie interesuję stricte z programowania, chcę po prostu zaliczyć ten przedmiot i nie potrzebuję tego jako umiejętności wpisywać do swojego CV.

Sam sobie tego przedmiotu nie wybrałem, po prostu co semestr się zmienia
  • Odpowiedz
@xchomiczo: jeśli ktoś sobie nie radzi na studiach to nie powinien ich ukończyć. To jest proste. To samo na każdym etapie edukacji powinno mieć zastosowanie. Ja nigdy nie będę strongmanem a może ktoś inny nie powinien być lekarzem czy programistą skoro nie radzi sobie z wiedzą do tego wymaganą. Ktoś wykonywać prostsze prace też musi.
  • Odpowiedz
  • 0
@kanal35_pl:
Po pierwsze: Ja nic nie napisałem że nie radzę sobie na studiach.
Po drugie: W tym momencie jesteś już złośliwy bo inaczej tego nazwać się nie da. Ludzie inni mają różne problemy i w różnej formie zwracają się do kogoś innego żeby pomógł albo coś zrobił. To tak samo mógłbym powiedzieć, że np. Nie powinieneś kończyć podstawówki jeśli miałeś problemy z matematyką, a to tylko jeden przedmiot, a z resztą
  • Odpowiedz
@kanal35_pl: Dupa ciebie boli o to i tyle, weź mu daj spokój już. To że sobie nie radzi z tego nie znaczy że jest w czymś inny dobry. Poza tym zielonka usuń konto i się nie pogrążaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xchomiczo: przedmioty na studiach są na tyle ogólne - nawet te szczegółowe, że ich celem jest zapoznanie Cię z poziomem, który musi być rozumiany przez każdego kto chce być inżynierem lub naukowcem.

Odnośnie jeszcze twojej wypowiedzi: tak, jeśli ktoś sobie nie radzi z matematyką na poziomie pozwalającym otrzymać ocenę dostateczną to nie powinien móc jej ukończyć. Przecież to oczywiste. Później mamy ludzi, którzy nie rozumieją jak działają progi podatkowe lub oprocentowanie
  • Odpowiedz
  • 0
@kanal35_pl:
Twoja wypowiedź znów nie ma sensu, powtarzasz się ciągle z tym samym, a już nie wiem w jaki sposób mam Ci wyjaśniać. A nawet nic nie pomyślałeś że to może wina wykładowcy, że słabo wyłożył materiał do zrobienia tego? A tak jak wspomniałem to jest 1 przedmiot, z którego i tak nie chce się zajmować i nabywać większych umiejętności w przyszłości z niego. Będę zajmował się czymś innym z programowania
  • Odpowiedz