Wpis z mikrobloga

Jak zmienić swoje spier@^!%lenie. Znowu sie upiłam wczoraj, jestem w tyle z materiałem na studia a zaliczenie mam za 3 tygodnie. Użalanie sie nad sobą motzno u mnie, ze jestem alkusem i jestem do niczego.
Od jutra chce zacząć pracę nad sobą. Tylko od czego zacząć? Wiem ze jestem uzalezniona od alko bo mam napady co kilka dni ze strasznie chce sie napić i pptrafie o tym myslec przez kilka godzin. Eh nienawidze siebie jpdrl
#alkoholizm #przegryw #zalesie #alkohol
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@amozetoostatniraz: pije od chyba 15 lat. Od kiedy wyprowqdzilan sie z domu zaczelam pić. Teraz potrafie pic do urwania filmu, sama w domu najczesciej 2 weekendy bo wtedy mam wolne.juz mam dosyx takiego zycia, mam mega worki pod oczami tzw festoon bags. Nienawidze siebie za to jak sie stoczyłam przez te 15 lat
  • Odpowiedz
@madziabesos: sport , wiem to brzmi błacho ,ale uwierz to działa.Ja zacząłem boksować i sobie ćwiczyć pompki i podciągnięcia gdy miałem nadmiar energii ale każdy moze sobie znaleźć swoja drogę. Podczas uprawiania sportu wydzielane są endorfiny a one są naturalnymi związkami opioidowymi , wiec dosyć szybko jesteś w stanie uzależnić sie od dobrych nawyków.Edukuj się w sprawach alkoholizmu , oglądaj materiały o alkoholizmie na YouTube, poznaj mechanizmy jakimi kieruję sie twój
  • Odpowiedz
@madziabesos: trzeba to wziasc na klatę, leki sprawią ze odłożysz problem na pozniej . Chyba ze masz możliwość to zapisz się na odwyk i chodź na terapię . Tylko ze tak naprawdę jezeli naprawde ma ci die udac to trzeba się postarać , nikt tego za ciebie nie zrobi.Alkohol to choroba emocji i trzeba samemu sobie to wszystko przerobić, uzmysłowić , poznać mechanizmy jakimi twój mózg się kieruje w takich sytuacjach
  • Odpowiedz