Wpis z mikrobloga

Wszystko widać na screenie, oczywiście kuriera nie było ani razu i na 99% nie będzie go w poniedziałek (oni zmienili ten tracking w miedzyczasie, bo po piątkowej próbie doręczenia dali status, że osoba, która zlecała wysyłke ma się skontaktować z nimi do 24.04.2024, bo ciągle nie ma mnie w domu i nie mają jak tego dostarczyć ale to zmienili na to, że ponowna próba będzie w poniedziałek po godzinie czasu). Problem w tym ze to z Niemiec.

Pierwszego dnia w którym kurier miał doręczyć paczkę zadzwoniłem na infolinie, bo chciałem się dowiedzieć jaki jest numer do kuriera (miałem wtedy możliwość w ogóle wybrania możliwości, żeby zadzwonić do kuriera ale po pierwszym dniu straciłem te możliwość).
Rozmawiałem z kurierem jeden jedyny raz i powiedział, że jest wielki chaos i za bardzo nie ogarniają i coś tam mówił, że prawdopodobnie na pick up wrzuci, ale gość nie brzmiał jak ten kurier, który zawsze u mnie był.

Od czwartku nie mogę dodzwonić się ani do kuriera ani na infolinie, bo czekam po godzine czasu na połączenie i potem już mi się nie chcę więcej czekać, a kurier chyba mnie zablokował xD

Jak z tym walczyć? obstawiam, że paczka leży w terminalu DHL i 24.04.2024 ona zostanie odesłana (zagubiona i sender też jej nie zobaczy), a mi kuriera będą pewnie wciskać jeszcze przez tydzień. Wolałbym ją odebrać w tym terminalu, który jest 20 km oddemnie.

Co zrobić jak nikt nie odbiera moich telefonów? kupić nową karte sim ? Jeżeli ja muszę w taki sposób się walczyć o to, zeby dostać swoja przesylke to moge to zrobic, ale nigdy już skorzystam z uslug DPD lub DHL w/e
#kurier #kurierzy #paczka #dhl
Lukicorporatepilled - Wszystko widać na screenie, oczywiście kuriera nie było ani raz...

źródło: 2024-04-21 00_07_10-Śledzenie paczek krajowych i zagranicznych → DHL Parcel

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@Lukicorporatepilled U mnie od soboty odkładana jest dostawa paczki DHL. Nie wychodzi nawet z magazynu. Telefon do kuriera cały czas jest wyłączony. Ciekawe co się tam #!$%@?. Na infolinii kazali czekać. U Ciebie coś ruszyło?
  • Odpowiedz
@heez: już ci mówię najprawdopodobniej dlaczego. Pracuje w DHL już 13 lat i tego co się obecnie #!$%@? nie widziałem nigdy w życiu. Dhl podpisał umowę z Temu. Od 2 miesięcy towaru jest duuuużoooo więcej niż w standardowym grudniu przed świętami. U nas z 7-8000 dziennie wolumen skoczył na 14.000 a ma być tego więcej. Na niektórych rejonach liczba stopów (adresów ) wzrosła o 100%. Bez pomocy nikt tego fizycznie nie
  • Odpowiedz
  • 1
@reefah100 o kurde no to grubo. Tak się zastanawiałem czemu od jakiegoś czasu kurier nawet nie dzwoni do domu tylko jak już przyjedzie to kładzie paczkę i się zawija. Ale ostatnio to w ogóle rzadko przyjeżdża tylko częściej ustawia brak odbioru i zawozi gdzieś do żabki. Chciałem z nim pogadać czemu tak robi ale telefon ma wyłączony a pod domem ciężko go złapać bo nawet nie dzwoni do drzwi jak już przyjedzie.
  • Odpowiedz
@heez: jest zgoda z góry żeby przekierowywać do najbliższych POP (punktów odbiorów) żeby jak najwięcej ludzi to dostało. Bo bez tego byś czekał nie wiadomo jak długo. A żeby to przekierować trzeba wbić awizo i przekierować . Dlatego dużo ludzi myśli że kuriera nie było wogóle pod adresem i w wuja leci hehe no pewnie że go nie ma bo się #!$%@? po prostu nie da tego rozwieść wszystkiego. Pracują nad
  • Odpowiedz