Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko
witam jak to jest z tym oxycontinem podawanym doustnie? sniffowac nie chce bo nos nie nosuje, w zyle nie chce, bo sie boje jakos tak po prostu, a czytalem na hyperrealu, ze najlepiej zdjac otoczke w cieplej wodzie (zrobilem to), rozgryzc tabletke i popic duza iloscia wody. nie rozgryzalem na totalny pyl, zeby czasem slina nie rozpuscila, tylko na drobne kawalki, przyjalem jeszcze jeden kawalek maly, se odgryzlem, na oko 50 mg lacznie przyjalem per oral bez tej otoczki, zeby nie bylo przedluzonego uwalniania i z zerowa tolerancja na opioidy, po godzinie, poczulem takie rozluznienie jedynie, fajne uczucie, cos jak po duzych dawkach benzo. wkrvwilem sie i dojadlem koncowke, czyli z zerowa tolerka wpieprzylem 80 mg oksy w ciagu okolo 2 godzin, po czym zasnalem na 6h i tyle. czego to moze byc wina? 20-40 mg jest polecane na poczatek, gdziej a 80 mg wzialem i jedynie zasnalem. a zadnych przeciwbolowych wczesniej nie bralem, jedynie benzowrakiem jestem
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@midalohn: @midalohn skruszylem jak krysztal pod kartka mlynkiem do suszu bo to takie twarde pozniej jeszcze roztarlem karta jak scierwo, jak najbardziej moglem na proch i z ciepla woda wymieszalem i wypilem na oko 30 mg. 40% uwalnia sie podobno na poczatku (nwm czy z oslonka czy nie), wiec 50 mg lekko pokruszone, czyli 40% z 50 to 20 mg, teraz bylo 30 mg skruszone na pyl, jak najbardziej moglem (a
  • Odpowiedz
  • 0
@midalohn: oxycontin 80 mg. 2-3 dni temu wzialem tez delikatnie skruszone , tak jak w poscie pisalem, to poczulem sie fajnie (40 mg doustnie, lekko rozgryzione w ustach, potem kolejne 40 i zasnalem). 100% legitne, kazdy w opiniach na cebulce to potwierdza. wszedzie pisza o rozgryzaniu na hyperrealu czy kruszeniu na proch, wiec to moze faktycznie wina tego ze tak huiowo rozgryzalem (no ale otoczke zdejmowalem, tylko jedni pisza, ze otoczka
  • Odpowiedz
  • 0
@midalohn: tolerki na przeciwbolowe wgl nie mam, od goscia biore leki od dawna i zawsze dzialaly idealnie, tylko ten oxycontin jakis dziwny. mam blistry, od mundipharmy. no ale w 2-3 dni tak by mi tolerka podskoczyla, ze bym musial z 2 razy wiecej wziac?
  • Odpowiedz
  • 0
@midalohn: moze receptory mam jeszcze za malo rozruszane skoro nigdy opio nie bralem a od razu za okse sie wzialem? a jak 2-3 dni temu bralem, to pamietam (troche benzo wczesniej tez wlecialo, ale benzo taka tolerke mam, ze do pracy po 5-7 mg biore alpry), ze faza byla przyjemna, ale nie taka jakiej oczekiwalem.
  • Odpowiedz
  • 0
@midalohn: i wiem ze nie musze na pusty ladowac ale wstalem po 5h snu kolo 19 i od razu chcialem wziac okse i spalic lufe, bo krisowalem w weekend, tak zeby zasnac i odpoczac na jutro do pracy
  • Odpowiedz
@j0shva: receptory musisz uaktywnic po pierwsze, jesli nigdy nie brales zadnego opio.
Po drugie benzo wrzuca sie po wrzuceniu oxy najlepiej jak sie zaladuje(tylko z tym ostroznie, zawsze mniej niz zazwyczaj, bo jest ryzko depresji odechowej), mixy opio+benzo sa na opioweteranow, nie na nowicjuszy ze tak powiem wiec z tym ostroznie 4real.
Na odwrot tzn benzo przed opio zbija to co najlepsze w oksi - eufo.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@j0shva

ze do pracy po 5-7 mg biore alpry), ze faza byla przyjemna, ale nie taka jakiej oczekiwalem.


Ogarniasz wszytko co trzeba w tej pracy po takiej dawcexd?

@j0shva

80 mg oksy w ciagu okolo 2 godzin, po czym zasnalem na 6h i tyle. czego to moze byc wina? 20-40 mg jest polecane na poczatek, gdziej a 80 mg wzialem i jedynie zasnalem.


Otóż za dużo wziąłeś i poszedłeś spać. Szczególnie, że
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: ja do 15 mg benzo nie czuje rozluznienia. na zjazdy biore po 30 mg, praca umyslowa i fizyczna i dawalem rade po 9 mg, ale przygotowuje sie do stopniowego zejscia i wejscia na prege @AntiallAntidol tak tez myslalem o receptorach, chociaz dzisiaj juz po 30 mg skruszonych i rozpuszczonych w wodzie ciekawa faze mialem. wiesz, ile bym musial zjesc, by receptory w pelni dzialaly? + jak to jest z tolerka
  • Odpowiedz
@j0shva: tolerka rosnie w ch*j szybko na opio, zwlaszcza na oxy, a spada wolno. Rownie szybko uzaleznia fizycznie, juz po 3-dniowym ciagu mozesz sie nabawic skreta i typowej dla opio deprechy tzn. wszystko co Ci dawalo oxy teraz moze uderzyc z odwróconą sila tzn. Jak dzialalo przeciwbolowo, antydepresyjnie, euforycznie i dawalo ciepelko, na skrecie beda rwaly ręce, nogi(tzw "rowerek"), deprecha, brak checi do zycia, zimne poty itd. wiec jesli chcesz sie
  • Odpowiedz
@j0shva:

ja do 15 mg benzo nie czuje rozluznienia. na zjazdy biore po 30 mg, praca umyslowa i fizyczna i dawalem rade po 9 mg, ale przygotowuje sie do stopniowego zejscia i wejscia na prege


Przy takiej dawce alpry to ja bym sobie pare paczek relanium ogarnął i wysycił nim organizm i dołożył pregabaline do redukcji dawek, bez rolek może być ciężko w #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jakis_Leszek: mysle o tym tylko ze ja na krawedzi zycia balansuje i nie chce jeszcze benzo odpuszczac @AntiallAntidol
ale tez po oxie nie odczulem ani razu typowej opio fazy, a bez tolerki 160 mg w 2 dni. nie czuje zadnych objawow odstawiennych, checi brania znowi itd. mysle ze musza mi sie receptory wyrobic. co do laczenia z benzo wiem o ryzyku depresji oddechowej, ale nie boje sie tego. jakbym sie bal,
  • Odpowiedz