Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#dermatolog #dermatologia #lekarz #nfz #zdrowie

Jakiś czas temu byłem badać znamiona. Szczególnie martwiły mnie dwa. Mam je chyba od zawsze, są równe, nie swędzą, nie bolą, ale mega ciemne (z daleka wydają się nawet czarne ). Jestem hipochondrykiem, więc dla pewności byłem u dwóch różnych dermatologów. U jednego dermatologa usłyszałem, że jeden pieprzyk jest do usunięcia, a na drugim było widać „ jakąś pajęczynkę „mam go obserwować i za jakiś czas przyjść do kontroli. U drugiego lekarza, ten pieprzyk, który był do usunięcia jest podobno włókniakiem i można go usunąć, ale jak mi nie przeszkadza, to mogę go zostawić, a do tego, na którym było widać „ pajęczynkę”, to podobno jest okej. Zastanawiam się nad pójściem do trzeciego lekarza, bo już sam nie wiem co mam myśleć.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak idziesz do dwóch lekarzy to zawsze spodziewaj się, że będziesz musiał iść do trzeciego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale po tym co piszesz to nie bardzo jest się czym martwić
  • Odpowiedz
@mirko_anonim to ja cię już uprzedziłem. Raz w roku badam pieprzyki. W tym roku byłem u 3 lekarzy. Każdy z nich wskazał inne pieprzyki, których usunięcie warto usunąć ale generalnie bez spiny. Każdy inne xD

Ostatni miał tytuł profesora to postanowiłem z nim skonfrontować to co pokazała mi lekarka bez dr nawet jeszcze, jako "groźnie wyglądające". To wyśmiał to ogólnie
  • Odpowiedz