Wpis z mikrobloga

@stan-tookie-1 no ale ja mam wrażenie, że wy do złych rzeczy się #!$%@?. Problemem jest nie to na ile jest się skazanym za brutalne zabicie zwierzęcia a to ile jest za człowieka i ja się zgadzam, ale to już wina #!$%@? sądów i prokuratorów, że nie potrafią zębów wsadzić do paki. Tylko się cieszyć, że przynajmniej jakaś psychopatyczna gnida pójdzie siedzieć no chyba, że uważasz że #!$%@? psa z 8 piętra to
  • Odpowiedz
  • 3
@stan-tookie-1: no ale do kogo masz pretensje? Chłop spalił żywcem rodzinę na autostradzie i gdyby nie afera to pewnie miałby jeszcze status poszkodowanego. Z drugiej strony w ubojniach jeszcze gorzej traktuje się zwierzęta i nikt nie ponosi za to odpowiedzialności. Świat jest #!$%@?, ale publiczne umniejszanie winy sprawcy jakiegoś ewidentnego chorego zachowania to już wyższa szkoła #!$%@?. Publiczne nagłaśnianie takich spraw i jej potępianie, to pierwszy krok do potępienia sadyzmu, do
  • Odpowiedz
@EmDeCe @andrzej-roman @CzaikaRuchaika @GhostofChristmasPast z pragmatyczno-logicznego punktu widzenia Korwin ma rację. Stawiając znak równości między ludźmi i zwierzętami działa on również w drugą stronę. Żeby warunek został spełniony, należałoby:
a) zalegalizować eutanazje
b) zabronić usypiania zwierząt
Co do znęcania sie nad zwierzętami, uważam, że jeśli było one w pełni umyślne, kara została słusznie wymierzona.
  • Odpowiedz
  • 1
@Vampire007 pełna zgoda. Wsadzą gościa do więzienia na 1.5 roku wyjdzie bez pracy, z nowymi kolegami i jeszcze trzeba będzie go utrzymywać przez ten czas. Dostałby karę ograniczenia wolności, roboty społeczne i wszystkim by na lepsze to wyszło.
  • Odpowiedz
@EmDeCe Widzę że słowo prawak to u ciebie norma jak ktoś się z tobą nagle nie zgadza xD dosłownie nazwałem ich durniami - ale wiaodmo nie zgadzam się z tobą to muszę być prawakiem. Ale rozumiem że wyparcie boli. Bo przecież znęcanie się nad zwierzętami w hodowli i sadyzm nie istnieje tam (gdzie roztrzaskiwanie małych swin o beton, tak jak tego psa, które nie rozwijają się wystarczająco szybko jest na przykład normalne)
Szalom - @EmDeCe Widzę że słowo prawak to u ciebie norma jak ktoś się z tobą nagle ni...
  • Odpowiedz