Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#rozowepaski powiedzcie mi taką rzecz - nowa pracka, nowe znajomości, szkolić miała mnie taka jedna dziewczyna, przyszła akurat w dresie i z torbą na siłownię i mówi że przeprasza i już się przebiera, Mówi że ona tak codziennie i w ogóle to ona jest fit. Mówię spoko, super.
Wszystko elegancko załapałem, bardzo lużna atmosfera, przerwa, gadka szmatka i zeszło na muzykę. Mówię że różne miałem okresy w życiu jeśli chodzi o mój gust muzyczny ale najbardziej zawsze lubiłem rock, za gówniarza nawet punka słuchałem i że lubię też szeroko pojętą muzykę alternatywną. Następnego dnia przyszła w trampkach Converse i ramonesce, kurła nie zmyślam xD Rzuciłem jej "ładna kurtka" i potem cały dzień szukała kontaktu fizycznego przy tłumaczeniu czegoś przy komputerze, chwaliła mnie że wszystko łapię w nowym systemie a na koniec kiedy szukałem sobie autobusu w telefonie na powrót (nie znam okolicy) to złapała mnie ręką za ramię, nachyliła się i szukała ze mną a koniec końców zaproponowała że mnie podrzuci kawałeczek na przystanek żebym bez przesiadki mógł jechać, to się zgodziłem, na koniec pa pa i mnie przytuliła. To są te słynne sygnały co nie? Działać w tym kierunku?

Aha, zapomniałem dodać że ma narzeczonego, tak mówi mi Facebook. Może wyolbrzymiam, ale co jest z wami różowe? Takie zachowanie ja odbieram jako zainteresowanie się mną, ale może jestem dziwny...

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 26
  • Odpowiedz
@A_R_P: kolega widzę z tych którzy potrzebują notarialnie potwierdzony akt kobiecego zainteresowania sygnowany przez siostrę stryjeczną babki po mieczu podmiotu owego aktu oraz stryjenkę dziadka po kądzieli najstarszego wnuka cieśli stawiącego więźbę dachową kościoła parafialnego w której to parafii urodziła się matka podmiotu.
  • Odpowiedz
  • 21
@mirko_anonim jak na razie to była tylko bardzo miła i możliwe, że dorabiasz sobie w głowie resztę rzeczy. Jak już ktoś wspomniał - obserwować. Skoro na FB ma status, że narzeczona to nie wykonywałbym żadnego kroku bo się tylko można zbłaźnić. Gdy zaproponuje jakieś wyjście na kawę albo spacer tylko we dwoje to coś jest na rzeczy raczej.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a nie lepiej rzucić żartem w jakimś momencie że za tą pomoc to musisz jej kawę postawić? Zobaczysz czy wezmie to za zart (niezainteresowana) czy pociągnie to w temacie spotkania. To takie proste
  • Odpowiedz
pierwszy raz ktoś był dla Ciebie miły?


@A_R_P: wg ciebie przytulanie na pożegnanie jakiegoś nowego gościa w pracy, w ogóle jakiegokolwiek kolegi z pracy jest normalne i to oznaka bycia miłym? Wtf
  • Odpowiedz
@Shea_99: tak, jest to normalne xD i nigdzie nie widziałam, żeby to był problem, nawet z pracownikami innych firm, ale współpracujących z nami na co dzień xD nie z każdym ofc, ale nie jest to nic dziwnego
  • Odpowiedz
@A_R_P: to że wy się tam obsciskujecie to nie znaczy że to jest norma. Standardowe przywitanie / pożegnanie w warunkach służbowych to co najwyżej uściśnięcie dłoni.
  • Odpowiedz
@A_R_P: ja nie mówię, że to musi cokolwiek znaczyć, bo może i są takie laski, które lubią się przytulać bez powodu do randomowych ludzi, ale nie gadaj ze to normalne. Nic dziwnego że można sobie pomyśleć że coś mogłoby być na rzeczy.
  • Odpowiedz