Wpis z mikrobloga

  • 7
@szkolna18 Łukasz jak tylko zamelduje się w domu to trafia do Choroszczy. Podejrzewam że jeśli mu się uda to będzie się gdzieś ukrywał po lesie z psem w tym T4 z wersalką jak Rambo
  • Odpowiedz
@Pethaf: 🤣🤣🤣🤣 będę nagrywał z Choroszczy 🤣🤣🤣 witajcie w kolejnym odcinku, dziś będziemy z kolegami bawić się w las, JA SOSNA ! 🤣 Ja to was lubię naprawdę 🤣🤣🤣
  • Odpowiedz
@Pethaf: To nie jest żadna krucjata- ja zwyczajnie chciałem stanąć na nogi i się zwolnić. Ja od początku chciałem kanał odcięty od syfu, niestety widzisz u nas jest tak, że nie jest na rękę ludziom to, że widzieli mnie pierwszy raz szczęśliwego, na luzie, z pomysłem na przyszły biznes i wgl ;) ogólnie to cała moja praca, terapia poszła się bujać. Olal był to bo jak wyżej- planuje się zwolnić. Jednak
  • Odpowiedz
  • 1
@zwrotnaskarb wbili ci do rodziców dlatego, że z nimi mieszkasz. To, że zarówno ty jak i twoja mama jesteście wrażliwymi osobami nie jest niczyją winą. To chyba dobrze, że koledzy cię oglądają i najwidoczniej ktoś stwierdził, że dla własnego dobra lepiej byś tej broni to już nie miał pod ręką. Zdaje sobie sprawę, że ta praca zwłaszcza na pipidówie to jest straszny beton ale postaraj się spojrzeć na to nieco bardziej obiektywnie.
  • Odpowiedz
@swinkapl: sąsiad z wyprawy doradził mu, aby zamieścić film - więc zamieścił, widz z Włoch doradził mu, żeby usunął - więc usunął - ot, dorosły, odpowiedzialny biznesmen

@Pethaf cała sprawa ze #zwrotnaskarb polegała na tym, że pojechał sobie na wyprawę do Włoch, skąd regularnie zamieszczał filmiki i live'y natomiast w L4 lekarz wpisał adres rodziców jako miejsce pobytu chorego w czasie jego niezdolności do pracy. Jak się pracodawca kapnął, co Łukaszek
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb ja Cię rozumiem. Przecież bagieta też opowiadał jak miał postępowanie to zaczęło się wjeżdżanie na rodzinę. To parszywa formacja gdzie przełożeni tasują się tylko tabelek. Przecież o tym każdy wie. A poziom wyszkolenia generałów i innych wyższych stopniem policjantów pokazuje #!$%@? granatnikiem komisariat. Ale obrywa najbardziej się liniowym gliniarzom🤷🏻‍♂️ trzymaj się tam w jakiś sposób cholera jasna 👊🏻
  • Odpowiedz
@Pethaf: ale czy ty rozumiesz ze nikt mi nic nie chce odebrać ? Czy nie rozumiesz ? To nie jest troska, a koledzy to akurat przed tym całym l4 zrobili mi aferke pomowieniowa chyba w podzięce za l4 w okresie świat, tylko ja wtedy spadłem że schodów było podejrzenie krwiaka, straciłem wzrok i wgl.. tam nikt nie kieruje się twoim dobrem byku...
  • Odpowiedz
  • 2
@zwrotnaskarb myślisz że co ci się uda ugrać chłopie? Chcesz żeby zaczęli ci robić problemy za fikanie ale na poważnie? Mam nadzieję że nie zaraziłeś się od dzbanka tą toksyczną pozytywnością. Weź się po prostu do uczciwej roboty a yt traktuj jako zajawkę a nie biznes. Wykopków też już straszyłeś policją a sam się ich boisz.
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: zawsze mnie ciekawi czy w psiarni takie zwykłe gliny chodnikowe zawsze ślepo wykonują polecenia, nawet głupie? Przecież mają swój rozum, nie chodzi mi totalnie o odmowę ale widziałem z audytu Twoje podejście do chłopa i to było cywilizowane, kulturalne.
Natomiast z życia to te kundle zawsze pajacują.
  • Odpowiedz
@CybantZPasji: nie odpowiem na to - nie chce atakować liniowców. Powiem tylko tyle nie są niczemu winni, albo robisz jak każą, albo przykład masz na mnie teraz. Dlatego być może będę musiał poświęcić wszystko. Ale zrobię to by właśnie każda interwencja Audytu wyglądała tak jak ta zemna. Ps. Przepraszam za rozpięty rozporek 🙈
  • Odpowiedz