Wpis z mikrobloga

@Maxior99: To odinstaluj to gowno i nie łącz swojego życia z jakaś śmieszna apka która służy po promowania instagrama przez baby ogarnij sie typie…
  • Odpowiedz
@Maxior99: Wiadomo, tak jak mówisz, za dużo chłopów to pierwszy problem, a normalne kobiety albo nie mają tam konta, albo poznają od razu faceta do związku, albo uciekają po tekstach jakie walą do nich faceci.
Trzeba być cierpliwym żeby cokolwiek znaleźć. Za pewne kiedyś było lepiej, teraz będzie coraz gorzej.
  • Odpowiedz
@Maxior99: ja przez tydzien nie moglem cwiczyc w chacie i spacerować to tak mi humor spadł, że aż sam się zdziwiłem xD
raz przed rozmowa rekrutacyjna zrobilem sobie 3 dni detoksu od sociali(wchdziłem tylko wieczorem dosłownie na chwile) to mialem w ogole inney vibe
  • Odpowiedz
Wiadomo, tak jak mówisz, za dużo chłopów to pierwszy problem, a normalne kobiety albo nie mają tam konta, albo poznają od razu faceta do związku, albo uciekają po tekstach jakie walą do nich faceci.


@default1: ilosc facetów jakie się przewijają laska w ciagu tygodnia nawet bez tindera jest niewyobrazalna xD wystarczy ze laska konczy polibude to w robocie ma samych facetów xD
  • Odpowiedz
  • 4
@default1: No niestety od kiedy zrobiłem ten eksperyment z fejkowym kontem kobiety to zdałem sobie dopiero sprawę w jakiej dupie my faceci jesteśmy...
Dobija mnie fakt,że jeszcze parę lat temu tak nie było- wystarczyło być ogarniętym, mieć mieszkanie ,auto , ćwiczyć na siłowni i laski same do Ciebie wypisywały...
Ten upadek , który teraz nastąpił okropnie demotywuje człowiek
  • Odpowiedz
@Maxior99: a ile masz lat? 8 że nie umiesz znalezc sobie zajecia? zacznij uprawiac jakiś sport, podrozowac po swiecie, poznawać tam ludzi, ogarnij biznes zarabiaj kase, zapisz się na jakies zajecia np lekcje języka albo kurs tańca, kup sobie konsole i graj w jakieś gry albo oglądaj filmy i seriale. Jest cała masa rzeczy które można robić, nawet pójście na spacer do parku i karmienie kaczek będzie lepsze niż użalanie się
  • Odpowiedz
wystarczy ze laska konczy polibude to w robocie ma samych facetów xD


@razdwatrzy55: wystarczy, ze facet skończy kierunek medyczny i ma 90%+ kobiet w pracy, ale przegrywixy wolą gówno prace w komputerek klikać, bo myślą, że będą jakimś drugim Bilem Gatesem i zarabiać po kilkanascie tyswięcy
  • Odpowiedz