Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałam leczony ząb kanalowo, ponoć zdecydował się na a obumarcie sam z siebie, nie było ubytków. Ząb rozhuczał się w nocy więc rano do dentysty...

Dzisiaj budzę się i mam to samo po drugiej stronie. Czy faktycznie to możliwe, czy moze organizm źle interpretuje sygnał bolowy z tego pierwszego zęba. Bo #!$%@? mnie analogicznie tam sam tylko z lewej strony.

Ofc ząb bez żadnego ubytku.

Co do #!$%@? się że mną dzieje.

#pytanie #stomatologia #zalesie #kiciochpyta
  • 14
@Zawsze_w_szpilkach: babka powiedziała że ząb zdycha i dlatego boli i że albo wyrwać albo kanalowo. Ja się nie znam, #!$%@? mnie że teraz zaczął mnie boleć po drugiej stronie i że to to samo?
No bo jakim cudem boli mnie teraz po drugiej stronie? :(
@SkrytyZolw: tak. I tak... Jezu Chryste nie masz nawet pojęcia.....jak stresujący. Zmiana pracy itd.

Do drugiego nie miałam nic przykładane bo zaczął boleć dziś, a wizytę mam na poniedziałek ()

Do pierwszego miałam RTG (nic) i watkę (gdzie zabolało jak #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) .
  • 0
@SkrytyZolw: Łódź. Dzisiaj wstałam i znowu bolał mnie ten nawiercony z trucizną, minęło pół godziny i switch na ten po drugiej stronie (ten 1wszy przestał, teraz na zmianę, a przy okazji jeden na górze randomowo). Chyba faktycznie to coś z głową bo to niemożliwe żeby na raz, zeby które są leczone/sprawdzane raz na pół roku zaczęły boleć nagle).
  • 0
@SkrytyZolw: nie mam rentgena, ale bruksizn mam to fakt. Dodatkowo nie mam dwójek (nigdy nie urosły 1ki i 3ki od razu obok siebie, więc nieprawidłowy zgryz).
Zgrzytam zębami jak #!$%@? nocą i fakt że zeby mam nierówne, takie pofałdowane końcówki.

Kiedyś tak zaciskałam że kilka razy ukruszyłam ząb - jeden w ogóle pękł w pół, inny odkurzał się po kawałku ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Nikt nigdy nie
@kitty-cat: to najpewniej potrzebujesz leczenia ortodontycznego żeby uzyskać prawidłowe zaguzkowanie na wszystkich zębach i żeby siły były równo rozłożone podczas żucia, co zapobiegnie dalszemu niszczeniu zębów. W tej klinice stomatologii powinni Ci wszystko ogarnać.
Jest duża szansa, że te zęby po odciążeniu dojdą do siebie. Tzn ten co jest już rozpoczęty, to już po ptokach. Ale dla tego drugiego jest nadzieja.