Wpis z mikrobloga

są nawet sklepy wielkopowierzchniowe, gdzie jest do wyboru 50 rodzai piw


@Desire22: no to w polskim auchan jest znacznie więcej, zacofane te niemcy

a alko i tak najlepiej zamawiać w necie
  • Odpowiedz
@Desire22: bylem w Niemczech przed swietami dwa miechy, na moich oczach Niemiec pod lidlem siedzac za kierownicą samochodu wypił dwa browary jeden po drugim w przeciągu 2 min( był na ostrym kacu ) , odpalił furę i pojechał w kierunku autostrady , chyba jednak tez mają z tym duży problem .Nie wspominając juz o zulach krążących po miescie , zbierających na browary pod stacjami paliw , odklejonych tak ze sami do
  • Odpowiedz
  • 0
@Eftef: Piękny przykład anegdotyczny i zapewne w całych Niemczech każdy wali browara po wyjściu lidla? A ja mieszkam w Niemczech od pewnego czasu i zauważam, że w mieście w którym żyje jest spory problem z narkomanami a nie alkoholikami.
  • Odpowiedz
@Desire22: jedno drugiego nie wyklucza xd. Opowiedziałem o tym tylko dlatego ze w Polsce nigdy nie bylem świadkiem takiej sytuacji ,do tego miasta w Polsce są bardzo czyste i zadbane.
  • Odpowiedz
@Eftef: Bywałem w różnych częściach Niemiec i właśnie na wschodzie widywałem większe ilości takich typowych żuli, na zachodzie oczywiście też ale tam takich bardziej freaków i dziwaków niż zwykłych pijaczków
  • Odpowiedz