Wpis z mikrobloga

@IlllI: Nie wiem czy nadal to działa, ale gov dostarczał kiedyś taki programik e-mikrofirma. To się sprawdzi tylko jeśli masz proste fakturki do polskiego kontrahenta. Jak chcesz kombinować z zagranicą, z reverse charge itd. to ifirma jest dosyć popularna w moim gronie.
  • Odpowiedz
@IlllI Kiedyś prowadziłem ojcu i wystawiał ręcznie, potem w Excelu a potem fakturowania. Cała księgowość prowadził w papierze, pamiętam jak się ZUS płaciło na 3 podobne konta a składki sam sobie liczył.

Od 5 lat prowadzę sobie całą księgowość sam w Infakt
https://www.infakt.pl/polecam/biurorachunkowe
I to jest niebo w porównaniu do prowadzenia księgowości w papierze. Właściwie to ja nie wiem co taki księgowi Infakt robi jeśli się do niej nie dzwoni i nie
  • Odpowiedz
infakt, ale z przyzwyczajenia i olewania corocznych podwyżek to przepłacam za ksiegowosc xd


@villager: jak przepłacasz jak w infakcie masz pakiet za 5zł?

  • Odpowiedz
@some_ONE ale teraz nie przychodzą do mnie żadne polecone jak urząd ma ból dupy tylko prosto do księgowego. Poza tym, planuje odpalić mały e-commerce w tym roku który będzie dość fakturogenny i będzie obejmował dość skomplikowane papiery importowo eksportowe
  • Odpowiedz
Poza tym, planuje odpalić mały e-commerce w tym roku który będzie dość fakturogenny i będzie obejmował dość skomplikowane papiery importowo eksportowe


@villager: no to co innego, do tego sam bym wziął księgowego

ale teraz nie przychodzą do mnie żadne polecone jak urząd ma ból dupy tylko prosto do księgowego


@villager: do księgowego z infaktu? to na pewno tak działa? xD
  • Odpowiedz