Wpis z mikrobloga

Jehowi, potrzebuję Waszej pomocy.

Mój syn zaraz obchodzi 10 urodziny, chciał zaprosić paru kolegów, napisałam do mam czy by ich dzieci do nas nie wpadły. Mama, świadek Jehowy ,od razu odrzuciła zaproszenie pisząc "urodziny to u nas nie za bardzo". Synowi rano powiedziałam, że to najpewniej kwestia religii i trzeba to uszanować.

I teraz najważniejsze pytanie, bo wiecie, syn po szkole to pewnie zarzuci mnie pytaniami.
Dlaczego urodziny są złe?

#wesolezyciewsekcie #swiadkowiejehowy #jehowi
  • 16
  • Odpowiedz
@PachneImbirem: Widzisz synku, Jasio nie obchodzi urodzin. Więc nie zapraszaj go na urodziny. Zaproś go tak bez okazji, żeby wpadł do nas i się z Tobą i z innymi kolegami ot tak bez okazji pobawił :))
  • Odpowiedz
@PachneImbirem: To proste, będziecie się poprostu wszyscy smazyć w czeluściach piekielnych, bo sie na was boge obrazi, a reszta rodziny będzie po armagedonie #!$%@? serniczek z jehowom i hasac po ukwieconych łakach
  • Odpowiedz
@not_found: Ja jebix, ale jazda. Urodziny zle bo się życzy wszystkiego dobrego, a tak w ogóle to faraon na urodziny zabił kogoś, a Jezus nie obchodził urodzin więc zamknij mordę dziecko i #!$%@? naleśniki xd
  • Odpowiedz
@PachneImbirem bo to szkodliwa sekta narzucającą absurdalne ograniczenia żeby kontrolować swoich wiernych. A z ich perspektywy to bałwochwalstwo, ogólnie jedynym świętem do świętowania jest Pamiątka, czyli tak w skrócie Wielkanoc.
  • Odpowiedz
@fimino na takie teksty to się odpowiada “bracie nie wybiegaj przed rydwan, chyba nie chcesz krzewić ducha niezależności i krytycznego myślenia i własnym rozumowaniem doprowadzić do podziałów w zborze. W stosownym czasie otrzymamy wyjaśnienie tej sprawy, zaufaj Jehowie, a teraz musimy być posłuszni Niewolnikowi i wykonywać zlecone nam dzieło. To wyjdzie nam na dobre.“ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz