Wpis z mikrobloga

@bastek66: Typowe problemy prawicy. Nikt nikomu nie karze doczepiania sobie cycków do avatara. Wprowadzono większą customizację postaci i płatki śniegu płaczą xD

PS. Statystyka Chest jest do biustu. Myślałem, że to klata i dzisiaj przez 10 godzin biegałem z cyckami.
@Logytaze: Zamiast zadawać głupie pytania wystarczy sobie sprawdzić. Lewicowy mają obsesje na punkcie normalnie wyglądających kobiet i uwielbiają podmieniać je na coś co wygląda jak trans. Różnego rodzaju lewicowe media i organizacje również promują tego typu "kobiece" sylwetki. A po co? Zapewne będzie miało to wpływ na społeczeństwo i napewno da się na tym zarobić.
Lewicowy mają obsesje na punkcie normalnie wyglądających kobiet i uwielbiają podmieniać je na coś co wygląda jak trans.


@Slavonlorden: Ściągnij foliową czapeczkę. Przecież Niantic nie podmienił ci avatara. Druga kwestia to naturalny wygląd kobiety - akurat wprowadzone obecnie opcje pozwalają na bardziej realistyczny wygląd postaci. Poprzedni design był mocno fantazyjny.

Różnego rodzaju lewicowe media i organizacje również promują tego typu "kobiece" sylwetki.


Jakie organizacje? Które media? W jaki sposób? Co to
@Logytaze: Poczytaj sobie o ESG, DEI. Większe firmy jak blackrock wymuszają na mniejszych firmach w które inwestują kasę branie w tym udziału.

" akurat wprowadzone obecnie opcje pozwalają na bardziej realistyczny wygląd postaci. Poprzedni design był mocno fantazyjny."

Wygląd kobiety w stylu transa bardziej realistyczny xD
Wygląd kobiety w stylu transa bardziej realistyczny xD


@Slavonlorden: Ale ty zdajesz sobie sprawę, że odnosisz się do konkretnych avatarów stworzonych przez dzieci? Czy może jesteś na tyle głupi, aby myśleć, że Niantic kilkuset milionom graczy podmienił avatary na transów?
No przecież własnie podmienili, o to jest ta cała afera.


@ibilon: Po czym dziewczyna pokazuje zdjęcie avatarów w innych pozach xD Fejk. Zaloguj się do gry i zobacz jak po zmienia wygląda większość damskich avatarów.

po cholerę realizm w Pokemonach?


@bastek66: Taka moda, której ni #!$%@? nie rozumiem. Nie obraziłbym się o design z anime.
Po czym dziewczyna pokazuje zdjęcie avatarów w innych pozach xD Fejk. Zaloguj się do gry i zobacz jak po zmienia wygląda większość damskich avatarów.

@Logytaze: Czy jesteś na tyle głupi, aby myśleć, że te wszystkie posty użytkowników skarżących się na zmianę ich postaci to fejki, czy sam jesteś lewakiem i celowo kłamiesz i mydlisz oczy, bo mnie uważasz za głupiego?
Czy jesteś na tyle głupi, aby myśleć, że te wszystkie posty użytkowników skarżących się na zmianę ich postaci to fejki,


@ibilon: Ale ja jakoś tych postów nie widzę. Widzę tylko skowyt prawaków i fejki jak ten z góry. Mam aktualnie w PoGO 111 znajomych i nie widzę ani jednego trans-avatara. A ty wyzywasz ludzi od głupich, bo sobie coś na prawicowym internecie przeczytałeś xD Weź zainstaluj grę, sprawdź sam te avatary,