Wpis z mikrobloga

Właśnie wygrałem grę przeciw masterowi, co sobie smurfuje na jungli w silverze. Typ płakał, że to jego 3 przegrana gra z rzędu, bo dobiera mu ludzi ze statami 1/12 po 20 min.
Dlatego śmieje się z jakichś "Lewus'ów" i nnych potężnych coachów, co uważają, że nawet po pijaku spokojnie by wygrali grę w silverze/goldzie.
Dla nich wygrana jest zależna od twoich umiejętności, ale jak masz zwierzęta we własnej drużynie, to już gra nie jest zależna od umiejętności, a od teamu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends
  • 19
@Krosneq: no jak masz po swojej stronie 2/20 bota, 3/9 mida i 1/4 topa to ja nie wiem jakim trzeba być cudotwórcą, aby wygrać taki match.
Ty zapewne byś wbił swoim potężnym champem i rozwalił 3 tanków i adc na końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robert-kuzba: jeszcze w 2024r ktoś takie głupoty wypowiada? przecież od dawien dawna, rito games forsuje, żeby gra była bardziej zespołowa. Kiedyś może te stwierdzenie było by poprawne, za czasów bez heralda i starego systemy smoków, bez plateów itp. Ja nie wiem jak według nie których sam miałbym "zabezpieczyć" np. wszystkie plate'y? nie da sie być w każdym miejscu jednocześnie, a plate'y to spora przewaga
jeszcze w 2024r ktoś takie głupoty wypowiada?


@KarolSpl: a i owszem, wypowiadają najczęściej zadufane w sobie no-life'y z high elo, co streamują na polskim twitchu. Wystarczy poczytać ten tag, to znajdziesz sporo takich, co myślą, że jak siedzą w emeraldzie/diamencie to w silverze wygraliby każdą grę. Bo oni są PRO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robert-kuzba: ciężko uwierzyć, że rzeczywiście jego aktualną rangą jest master - albo wbił to boostowaną elo inflated rolą jaką jest support i nigdy gry nie musiał w życiu samemu wygrywać ( ͡º ͜ʖ͡º).

Akurat Lewus doskonale pokazuje jak "niemożliwe" jest wygrywanie na niskim elo - grając losowymi championami co grę, bardzo często w offroli, przegrął do tej pory dwa mecze na 40 XD.

W S3 miałem
Akurat Lewus doskonale pokazuje jak "niemożliwe" jest wygrywanie na niskim elo - grając losowymi championami co grę, bardzo często w offroli, przegrął do tej pory dwa mecze na 40 XD.


@Xinnoth: jeszcze nie widziałem aby grał na silver elo, jedyne bardzo dużo mówi o low elo
Poza tym to typ, który grając jaycem na midzie nie potrafił pokonać troll pick Garena na linii, więc o kim my tu piszemy xD

jak
@robert-kuzba: Wszystko ma na jutubie. A Garen Mid paradoksalnie to jest super kontra na smurfy na midzie - kupisz doran's shielda, grasz jakiegoś graspa i dosłownie niemożliwe zabić takiego Garena jakimkolwiek assasinem/magiem nawet z gankami ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Master Yi ja sam nigdy dużo nie grałem - imo to jest w ogóle dosyć trudny champion żeby zajebiście nim grać. Osobiście dużo bardziej wole fighterów skalujących się
grasz jakiegoś graspa i dosłownie niemożliwe zabić takiego Garena jakimkolwiek assasinem/magiem nawet z gankami


@Xinnoth: na Garena na topie zawsze wybierałem Ahri. Z 12 gier przeciw niemu nie przegrałem ani razu na linii, a Garen musiał siedzieć pod wieżą. Poza tym słyszał pan o swapowaniu linii?
@robert-kuzba: dokładnie - nie przegrasz na linii, ale takiego Garena po prostu nie zabijesz 1v1. Na Topie trochę łatwiej chociaż zgankować takiego Garena bo masz dłuższą linię - pomijam, że granie takegio matchupu i swapowanie się na to z własnej woli to już w ogóle niezła kreatywność. Widzę, że Pan to ma mocne zrozumienie po co i kiedy swapować linie ( ͡° ͜ʖ ͡° )
ale takiego Garena po prostu nie zabijesz 1v1


@Xinnoth: podejmę się wyzwania i z chęcią zmierzę się z jakimś pro Garenem. Nawet nie użyje Ahri, niech będzie Mordekaiser.

ps. Właśnie przegrałem grę, jako 12/5 Nasus, bo zwierzęta na bocie nafeedowały vayne 20/3. Mnie ciekawi jak taki coach Lewus by sobie poradził w tej sytuacji. Zapewne by powiedział, że nie przegrałby w silverze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przez
@Xinnoth: lewus ma riot partnera wiec na pewno dobiera mu tylko topke silvera do druzyny. Dla reszty ludzi jest piach w oczy, 0/20 botlane i stracone wszystkie platey w 10 minut
@robert-kuzba:
kogo to w ogóle obchodzi - co to ma w ogóle do rzeczy, że wygrasz 1v1 grę z jakimś Garenem z silvera XD pisałem tylko o tym, że grając na M I D Z I E na Garena cięzko go zabić casterami i assasinami z ograniczoną maną/hp bo Garen ma najlepszy hp regen na linii i może grać jak #!$%@? i nie duelować się do mid-game jak ma ochotę.

Widzę
@oldmuran: co to jest w ogóle topka silvera? Chyba smurfy które z niego wyjdą po 10 grach, które riot sprawnie #!$%@?ł z tego elo dla nowych graczy i cymbałow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xinnoth: No i potwierdziłeś to co on mówi. Da się zablokować linię dla smurfa, aby sie nie zesnowballował. Więc zaprzeczyłeś sam sobie.

Pomijam fakt, że granie garenem bez snowballu jest średnie. A zresztą smurf w dodatku Cię może kontestować za każdym razem jak będziesz próbował brać miniona. I regen na early jest dość mały.
@Xinnoth: byłem w platynie gdy jeszcze nie było emeralda
Tylko wtedy system rankingowy działał tak, że jak miałeś niski WR to traciłeś dużo LP, a zyskiwałeś niewiele, za to dobierało ci ogarniętych ludzi do drużyny.
Z wysokim WR było odwrotnie i tak mając 65% WR zdobywałem po 30 LP, a traciłem 19-20. Niemniej dobierało mi ludzi, których trzeba było wycarrować.
Wtedy climbowanie miało sens i nie musiałeś liczyć na coinflipping.
Kiedy Wy się nauczycie że ktoś kto ciuła na jednym koncie kilka lat i doczołgał się do Master+ wcale nie oznacza że gra jak Master? Zwłaszcza gdy gra jakimiś kontrolnymi pickami, wtedy taka osoba nawet na silverze będzie miała problem solo wycarrowac.