Wpis z mikrobloga

@troglodyta_erudyta: Sugeruję wyjść na ulicę i popytać co sądzą o Ukraińcach ludzie, którzy mają z nimi na co dzień styczność, gwarantuję, że odzew będzie identyczny jak w komentarzach.
Ci ludzi z ulicy to oczywiście też rosyjskie boty i agenci xd
  • Odpowiedz
@wladdan: Tak mieszkam w kacapi oi prowadze tam #!$%@? moją firmę debilu xd
A tak ogólnie to jestem botem ruskim co widać.
Wczoraj dziewczyna co u mnie pracuje sprzątała po wynajmie Ukraińców, no cóż pieniądze dają ale syf jak po świniach (Polacy też tacy się zdążają ale 5x rzadziej) do tego skórwiele zalały mi pilota i się oczywiście nie przyznali.

Żyję w rejonie gdzie nienawiść do Ukraińców jest na miejscu codziennym,
  • Odpowiedz
@voldi: bosze ale się zesrałeś ;) czyli jedno kacap ;)
Nam mnóstwo osób które kogoś stracili z rąk upa czy niemców czy kacapów, łącznie z moją odnogą rodziny i nikt z nas nie żyje przeszłością.
Twój wpis jest tak głupi i januszowaty że ciężko go komentować.
  • Odpowiedz
Tu jest problem, nie w ukraińcach.

@MisPluszowyZWadaWymowy Ta? bo co? nikt ich nie bije, nikt ich nie blokuje etc. po prostu ludzie ich nie lubią, ale tolerują.
Na tym polega tolerancja, że czegoś nie lubisz, albo nienawidzisz a jednak nic z tym nie robisz.

A co im wynajmujesz, ze tak zapytam? i na jakich zasadach, bo może wynajmujesz im mieszkanie na stałe, wtedy mieszkając tam np. 3 lata nie #!$%@?ą od razu,
  • Odpowiedz
@voldi: i co ile powtarza się ta historia?
Tak w przybliżeniu plus minus 10 lat?

Nie ma sensu porównywać „afrykańskich inżynierów” do Ukraińców bo Ci drudzy u nas pracują, normalnie jak my kiedyś u halmutów.
Pewnie tych czasów nie pamiętasz ale tak kiedyś byliśmy tymi Ukraińcami i helmuty nie pastwili się nad nami mimo że w ich mniemaniu dobrze pracowaliśmy ale syf zostawialiśmy straszny ;))
Trzeba im pomóc dojść do cywilizacji
  • Odpowiedz
@wladdan:

i co ile powtarza się ta historia?

Która, ze świniami wynajmującymi? co najmniej 5 razy na miesiąc od ponad roku xd Prowadzę biznes, trochę ich przyjeżdża, spokojnie można powiedzieć, ze ponad 70% Ukraińców to poziom "p0lki madki" z memów i tyle, nie wszyscy ale zdecydowana większość, z drugiej strony pośród Polaków może 20%, obcokrajowców innego typu prawie nie miewam ale % na razie 0%.

Nie ma sensu porównywać „afrykańskich inżynierów”
  • Odpowiedz
@voldi: ok oski ;)
Dawno nie czytałem takiej odklejki ;)
Bylem wiele razy na Ukrainie, mieszkam w mieście gdzie było i jest ich pełno i jakoś nie mam nawet w 5% takich chorych z nimi doświadczeń.
W naszej firmie pracuje ich ok 30-40 osób o i 35-37 pracownikach złego słowa nie mogę powiedzieć.
Te Twoje wyliczenia co do liczby pracujących itd nawet szkoda komentować.
Zawsze walczyłem z tym śmiesznym podzialem na
  • Odpowiedz
Zawsze walczyłem z tym śmiesznym podzialem na Polska A i B, ale niestety podział jest tego się nie da ukryć. Ewidentny podział na tych myślących i myślących że myślą ;)


@wladdan: No, to widać po nas bardzo te śmieszne podziały A i B, dlatego ja ciężko pracowałem, jestem tą stroną, która założyła działalność, później rozwinęła na nowe obszary itd. ciągle się kształcąc, ma wiedze i umiejętności, które przekuła w mały sukces
  • Odpowiedz
@voldi: nie partię a propagandę.
Urząd statystyczny podaje dane, Ty wiesz swoje ;) i to nie że masz coś na poparcie swojej tezy … tylko dane z d..y i ja mam Ci na nie odpowiedzieć merytorycznie ;))
Jak?? Z koniem nie wygram ;)
Miłego wieczorku.
  • Odpowiedz