Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co sadzicie o zwiazku z dziewczyna, ktora bierze narkotyki i chodzi po klubach? Ostatnio bardzo duzo takich poznaje, wyczuwam katastrofe pod skora ale tyle tego teraz jest, ze moze to normalne a ja boomer. Czego mozna sie spodziewac po kims takim?
#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim każdy z aktywnym uzależnieniem od substancji wpływającej na mózg (alkohol, narkotyki czy leki na receptę) nie jest materiałem na osobę do związku czy małżeństwa, a nawet strach w luźnej relacji być z kimś takim. Bardziej na Twoim miejscu bym się zastanowiła czemu tylko takie spotykasz. Ja nigdy nie znałam osoby co bierze narkotyki czy chodzi po klubach bo w innych kręgach mam znajomych. Kilka osób uzależnionych od alkoholu znam ale to
  • Odpowiedz
@mirko_anonim linia między uzależnieniem a jego braku jest często bardzo cienka. Jesli ktoś nie chce lub nie umie się bawić bez alkoholu czy narkotyków to znak że to już jest uzależnienie. Tak samo jeśli rozładowujesz emocje tylko alkoholem to też już uzależnienie. Nie trzeba mieć ciągów na kilka tygodni i ładować w szpitalu by być alkoholikiem. Wielu alkoholików potrafi normalnie chodzić do pracy i ogarniać obowiązki ale po prostu kiedyś było piwko
  • Odpowiedz