Wpis z mikrobloga

  • 1
@Gieremek to pewnie ten typ człowieka który traktuje psa jak człowieka i zakłada mu jakieś #!$%@? czapeczki na urodziny nie wiedząc że pies chcę być psem a nie człowiekiem XD
  • Odpowiedz
  • 0
to pewnie ten typ człowieka który (...) zakłada mu jakieś #!$%@? czapeczki na urodziny


@Kaker: Co do mojego pieska, to jedyne co zakładam to to, że jest ze mną szczęśliwy ʕʔ
  • Odpowiedz
  • 0
więcej żółci, wykop wytrzymie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@archi999: na takie przypadki dobra jest dogoterapia bo dostarcza serotoninkę, mogę udostępnić goldenka ʕʔ
  • Odpowiedz
@archi999: Ja wyraziłem tylko swoje zdanie na temat tezy stawianej przez opa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba, że mówisz o OPie to się nie wypowiem.
  • Odpowiedz
  • 0
a dziękuję nie trzeba, czuję się bardzo dobrze ()


@Sitwa: zawsze może być lepiej, wystarczy zanurzyć rękę w sierści ()
  • Odpowiedz
Tam nie bez powodu jest słowo "rodzić" ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Sitwa: to akurat bez sensu, po angielsku masz parent. a rodzić jest giving birth. born, itp w zależności od czasu.
  • Odpowiedz
  • 0
a on nie był w młodości odebrany rodzicom i sprzedany?


@Kalan: co prawda poprzeczka postawiona w hodowli FCI była wysoko zawieszona, ale wydaje mi się że trafił w dobre ręce ʕʔ wart każdej złotówki
  • Odpowiedz
  • 1
trudne pytanie: pies bardziej głupi czy kochany?


@tussipect: W przypadku goldena to pytanie jest jeszcze trudniejsze niż się wydaje xD
Zazwyczaj wykazuje dużo większą inteligencję i opanowanie niż inne psy w okolicy, ale ma też momenty w których ciężko się nie zaśmiać z jego głupoty xD
Odpowiadając na pytanie, zdecydowanie bardziej kochany niż głupi ʕʔ
  • Odpowiedz
@tussipect: W przypadku goldena to pytanie jest jeszcze trudniejsze niż się wydaje xD

Zazwyczaj wykazuje dużo większą inteligencję i opanowanie niż inne psy w okolicy, ale ma też momenty w których ciężko się nie zaśmiać z jego głupoty xD

Odpowiadając na pytanie, zdecydowanie bardziej kochany niż głupi ʕʔ


@Gieremek: znam ten ból od kilku lat, ja wciąż nie mogę jednoznacznie określić która cecha przeważa xD
  • Odpowiedz