Wpis z mikrobloga

  • 2
@Sitwa: stawianie na równi dziecka i psa ma tyle sensu, co twoje stawianie na równi Amstaffa gryzącego dzieci i Golden Retrievera ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mój pies ma lepsze życie i więcej miłości od rodziców niż połowa wykopków (ʘʘ)


@Gieremek: No i wygląda jeszcze na tego, z którym lepiej jest czas spędzać niż z przeciętnym wykopkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mój pies ma lepsze życie i więcej miłości od rodziców niż połowa wykopków (ʘʘ)


@Gieremek: Nawet nie znam Twoich rodziców, więc dlaczego miałbym od nich mieć więcej miłości niż Twój pies?
  • Odpowiedz
  • 0
No i wygląda jeszcze na tego, z którym lepiej jest czas spędzać niż z przeciętnym wykopkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Samowski: oczywiście, liczę że pod koniec jego życia będę mógł powiedzieć, że zrobiłem wszystko by spędzić z nim czas jak najlepiej ʕʔ
  • Odpowiedz
@Gieremek:

pozwól, że nadal będę się uważał za lepszego rodzica niż statystyczny polak-alkoholik, pomimo braku więzów krwii z moim psieckiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Rób sobie co chcesz, wolny kraj. Dalej mogę publicznie komentować, że wg mnie to głupie skoro dodałeś publicznego posta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
stawianie na równi dziecka i psa ma tyle sensu, co twoje stawianie na równi Amstaffa gryzącego dzieci i Golden Retrievera ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Gieremek: No i właśnie o tym mówię, nie myślisz logicznie. Nigdzie nie stawiałem takiego znaku, wskazywałem tylko gdzie takie podejście w skrajniejszych przypadkach kończy. I nie mówiłem o agresji psa a o podejściu do niego, czytanie ze zrozumieniem coś nie poszło. Sam bardzo
  • Odpowiedz
statystyczny polak-alkoholik


@Gieremek: statystyka ma to do siebie, że się opiera na danych a nie na własnych doświadczeniach albo własnych wyobrażeń wyolbrzymionych przez traumy. Statystyczny rodzic Polak obecnie wysyła dzieci na studia bo mamy 23% ludzi z wyższym, swojego pupila tam nie wyślesz.
  • Odpowiedz
  • 0
Statystyczny rodzic Polak obecnie wysyła dzieci na studia bo mamy 23% ludzi z wyższym, swojego pupila tam nie wyślesz


@Sitwa: No co ty nie powiesz, a ja go już na filologię zapisałem xD
Jeśli chcesz statystyki to idź do losowego psychologa i zapytaj o odsetek pacjentów z DDA i odsetek pacjentów którzy poszli na terapię przez psa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gieremek: masz jakiś gwóźdź wbity w mózg, że łączysz ze sobą losowe fakty? Co ma rodzić alkoholik do psa w tym porównaniu? Chyba, że Twoim rodzicem był pies, to wtedy zmienia postać rzeczy i analogia jest na miejscu XD Tylko niech Golden senior łapy wytrze zanim napisze odpowiedź i się porządnie odrobaczy bo coś nie myśli trzeźwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
masz jakiś gwóźdź wbity w mózg

Tylko niech Golden senior łapy wytrze zanim napisze odpowiedź i się porządnie odrobaczy bo coś nie myśli trzeźwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sitwa: I po co ta mowa hejtu? Ja personalnie cię nie atakuję, wręcz przeciwnie - życzę ci dużo miłości w rodzinie, minimum tyle, ile ja miłości oferuję swojej
Każdy zasługuje na odrobinę uczucia, bez wyjątku, ty też Mirku <3
  • Odpowiedz
@Gieremek: Dziękuję, mam takie szczęście w życiu, że mam dużo miłości w rodzinie i jestem za to niewymownie wdzięczny i będę ją przekazywał swoim dzieciom najlepiej jak umiem. Nie ma tu hejtu tylko odpowiedź na Twoje próby trollowania. Swoją drogą ciekawe jest to, że w jednej dyskusji możesz obrazić wszystkich Polaków nazywając ich alkoholikami (przymiotnik statystyczny oznacza, że większość) a z drugiej stwierdzić, że nikogo nie atakujesz. Wszystkiego dobrego!
  • Odpowiedz