Wpis z mikrobloga

Zakazać trzymania psów powyżej 5 kg w blokach mieszkalnych i myślę że większość problemów z psiarzami i sfrustrowanymi psami się rozwiąże
A taki mały szczur to poleci jak się go kopnie więc problemu nie ma
Tak btw to uważam że trzymanie dużego psa w kawalerce to znęcanie się w pewnym stopniu

#psiarze
  • 207
  • Odpowiedz
@mozis: ja wiem że ludzie mają różne debilne fanaberie, ale tak serio to po cholerę Ci pies w bloku? Jakie widzisz plusy? Bo ja żadnych. Wszędzie tylko nasrane dookoła.
  • Odpowiedz
@mozis: też to samo słyszę od psiarzy. Każdy psiarz powie, że jego pies nie śmierdzi, a każdy pierś śmierdzi i oni jeszcze z nim śpią. Blee. Będę rzigoł.
  • Odpowiedz
@MrMas: ta, jeszcze więcej tych szczurów co szczekają na byle pierdnięcie xD.
Psy w blokach powinny być w ogóle zakazane, czy też raczej kwestia spółdzielni / wspólnoty czy w danej klatce jest na nie zgoda, a jak jest uciążliwy to dojechanie właściciela. Niestety psiarze to często podludzie. Weźmie sobie taki psa, który wymaga towarzystwa i gamoń zostawi go w bloku na cały dzień a ten wyje i wyje - nikt mi
  • Odpowiedz
@Winsomeboy: Bo mogę, bo chcę, bo tak sobie wymarzyłem. U nas względnie czysto w obrębie bloku bo ludzie pilnują tego, pamiętam jak ktoś zauważył że z tylu bloku na trawniku ciągłe gówna się pojawiały nowe a jako że blok ma monitoring wokół to szybko sprawdzili kto to (sąsiad który się wprowadził niedawno), już grzecznie sprząta po sobie.... no ale to tylko u nas tak, cała reszta polski obsrana jak piszesz (
  • Odpowiedz
@MrMas trzymanie czy to śmierdzącego psa (każdy smierdzi) czy kota, który przykrywa łapami swoje gówno w kuwecie i potem tymi łapami łazi po blatach w kuchni gdzie przygotowuje się jedzenie to domena podludzi.

@adrninistrator i psiarze i kociarze to podludzie, ftfy

@FrasierCrane też się zgadzam z zakazem pchlarzy w blokach, pojedzie taki winda, wsiądziesz po takim I od razu czujesz smród psa
  • Odpowiedz
Zakazać trzymania psów powyżej 5 kg w blokach mieszkalnych i myślę że większość problemów z psiarzami i sfrustrowanymi psami się rozwiąże


@MrMas: Paradoksalnie te mniejsze psy przeszkadzają bardziej sąsiadom
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza normą społeczną jest też indoktrynowanie dzieciaka religia i narażanie go na traumę w postaci zmuszania do opowiadania o swoich "grzechach" jakiemuś zboczeńcowi siedzącemu w drewnianym pudełku. Jednak ja wolę swoje mieszkanie, które jest czyste, pachnące, bez sierści i syfu.
  • Odpowiedz
@onepnch
Niepopularna opinia, ale uważam, że mieszkanie w czymkolwiek mniejszym niż 20m2 na osobę odliczając kuchnie i łazienkę to też znęcanie się. Nie wiem, naprawdę nie rozumiem, dlaczego ludzie z własnej woli decydują się na te mikrokawalerki w dużych miastach.
  • Odpowiedz