Wpis z mikrobloga

Lato się zbliża i gdzieś trzeba poupychać rzeczy idąc na miasto (klucze, telefon, portfel, chusteczki) a ja preferuje dresowe spodenki, przez co łatwo je pogubić.

Czy istnieją jakieś saszety dla chłopów które nie wyglądają jak zabrane żonie (zdjęcie poniżej) czy kupione w demobilu (military - style) ?

Coś do zabrania idąc na miasto wieczorem czy do biura, jak akurat plecaka nie potrzeba?

#modameska #moda #niebieskiepaski #pytanie #kiciochpyta
ATAT-2 - Lato się zbliża i gdzieś trzeba poupychać rzeczy idąc na miasto (klucze, tel...

źródło: Screenshot 2024-04-15 at 09.43.40

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@ATAT-2: jak to jest, że całe pokolenia facetów jakoś dały radę bez takich udziwniaczy, a teraz co drugi pederasta, albo sebix popyla z torebką na ramieniu? Kiedy to przestało być obciachowe? Czy faktycznie przestało?

Czego byś nie wybrał to będzie wyglądało źle, bo torebka / saszetka u faceta wygląda źle i koniec.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: moze okresl sie dokładniej co chcesz kupic bo z twojego opisu ciezko zrozumieć:

- torbe na pasku
- saszetke na pasku
- saszetke mocowaną do paska spodni
- mały plecak
- torba "nerka" na pasku

lub jeszcze cos innego..
  • Odpowiedz
  • 3
jak to jest, że całe pokolenia facetów jakoś dały radę bez takich udziwniaczy, a teraz co drugi pederasta, albo sebix popyla z torebką na ramieniu?


@LezliNilsen: Zdradzę Ci sekret - kiedyś ludzie nie popylali z telefonami lub mieli małe aparaty których nie szkoda było wrzucić z kluczami do kieszeni. A jak sobie pójdziesz w przeszłość jeszcze dalej to się zdziwisz - też ludzie popylali z saszetami

@AAAAAPsik Coś małego. Mam plecak,
  • Odpowiedz
Zdradzę Ci sekret - kiedyś ludzie nie popylali z telefonami lub mieli małe aparaty


@ATAT-2: no nie. Bo jeszcze 10 lat temu były super drogie telefony, z ekstra aparatami na tamte czasy i nikt w męskich torebkach nie chodził. To jest wymysł jakichś ostanich 5 lat bodajże?

Torebkę żeby telefonu nie porysować? Czytasz co ty piszesz?

Już pomijam istotny fakt, że to nadal tylko rzecz to kupujesz telefon to pierwsze 2
  • Odpowiedz
  • 2
To jest wymysł jakichś ostanich 5 lat bodajże?


@LezliNilsen: nie jest

Torebkę żeby telefonu nie porysować? Czytasz co ty piszesz?


@LezliNilsen: tak, czytam to co pisze. Telefon mam w oddzielnej kieszeni bez innych przedmiotów żeby się nie porysował. Do ego jest duży i łatwo z kieszeni spodenek może wypaść

Wyobraź sobie Jamesa Bonda z torebką kvrwa z telefonem xD


@LezliNilsen: aha
  • Odpowiedz
  • 0
@ATAT-2: nie rozumiem twojego problemu, wybierz sobie


@AAAAAPsik: dzięki xD

Czy istnieją jakieś saszety dla chłopów które nie wyglądają jak (...) kupione w demobilu (military - style) ?
  • Odpowiedz
  • 0
@AAAAAPsik: Przyznaje, pomyliłem linki z drugim tu wklejonym.

Dzięki za tą 'pomoc' - google o dziwo znam tylko problem w tym, że masz tam same 'torebki pożyczone od żony'
  • Odpowiedz
@Grz3si3k: Bardzo spoko. Sam stosuję takie nerki. Jeśli ktoś chce tańszą opcję to popularny niegdyś Eastpack ma całkiem fajne. Taka z North Face też jest spoko - tutaj
Ja noszę od lat. Normalnie zapinam w pasie i daję na tył. Wszystko co potrzebne się mieści.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Może nigdy nie było globalnej mody na meskie torby ale jakoś w okolicach 2010-2013 w Warszawie co drugi dresik/gimbus chadzał sobie z takim oto elementem garderoby. obecnie nie widze już tego trendu ale w tamtych latach to było serio dosyć popularne.

Nie żebym bronił torebek. Nigdy w czymś takim nie chodziłem, bo to chyba jeszcze większy obciach niż to ze zdjęcia OPa
BlackpillRAW - @LezliNilsen: Może nigdy nie było globalnej mody na meskie torby ale j...

źródło: dresiki

Pobierz
  • Odpowiedz