Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#seks
Co może zrobić w łóżku facet, żeby można było powiedzieć o nim że się stara?
Jestem facetem i w moim wyobrażeniu o kobiecie można tak powiedzieć jeśli: ubiera seksowną bieliznę (pończochy), lubi być na górze, lubi robić lodzika, akceptuje zabawki erotyczne.

A w przypadku mężczyzny?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Trzeba umieć czytać partnerkę i wiedzieć kiedy dać klapsa, a kiedy pocałować czule. Kochać się i obserwować, a nie walić beznamiętnie jak królik. Jak dostajesz jakikolwiek sygnał, że coś jej się nie podoba to tego nie rób i nie nalegaj. Lepiej przekonać do pewnych rzeczy po seksie niż w trakcie. Po seksie przytulić i powiedzieć parę miłych słów, a nie uciekać do kibla czy na fajkę.

Na większość to wystarcza
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Na pewno skupianie się także na jej przyjemności.

Nawet jak kobieta jest osobą, która daje przyjemność, czyli np na jeźdźca to można złapać ją za biodra i "pomagać".

W trakcie robienia loda, jeśli lubi to złapać za włosy, albo gładzić kark. Pokazać, że jest Tobie mega dobrze.

Można też zaproponować wtedy 69, żeby wiedziała że Tobie też zależy na jej przyjemności.

Możesz też proponować różne pozycje czy testowanie nowych.

W
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Jak ogarnia gre wstępną, dotyka mnie, jakaś mineta, palcówka i inne takie dzięki czemu jestem rozgrzana. No i czasem proponuje nowe rzeczy... genaralnie jak stara się o moją rozkosz, to wtedy się stara.
Ale to tylko moja perspektywa. Niestety mój wybranek nie robi niczego z powyższych, więc troche mi się obniżyły standardy.

  • Odpowiedz