Wpis z mikrobloga

@Henson_ handel narkotykami, jakieś wały na podatkach jak jeszcze w polsce siedział + najprawdopodobniej z samej muzyki by dał radę się utrzymać, bo w tych czasach nawet za jakiego wyświetlenia kilkanaście tysięcy wpadnie
  • Odpowiedz
@Henson_ pamiętam jak w 2017r był jeszcze z tą Oliwka, to był u mnie na kwadracie w sprawie podbicia jej followów na insta ( ͡º ͜ʖ͡º) wbił z nią i mały small talk i pytam czym się zajmuje a on że muzyką, a ja se myślę "aha" bo nie znam wogole tego środowiska. Później na tym jej koncie insta oznaczonego go miała i wtedy mi kumpela powiddziala
  • Odpowiedz
@Henson_: @christian-huygens @kishibashi
ludzie wy żyjecie w bance. Ten Dubaj i środowisko Polaków jest tak grube ze jongmen nigdy nie wróci do polski i nigdy nie musi się brudzić w niczym.
To jest jeszcze grubsza sprawa niż Marcina kukiełka polski właściciel buggati któremu się podwinęła noga i siedzi za VAT w Niemczech.
Szkoda ruszac tego tematu bo tam koneksje są na takim poziomie ze jak łowscy cieni wpadli po jednego z
  • Odpowiedz
@Kleopas30: nie wątpię, że gość mógł się dostatecznie nakraść, jeśli faktycznie brał udział w wyłudzeniu VAT, ale równie dobrze może być przeciętnym gościem z zamiłowaniem do cygańskiego szpanu. Czasami ci frajerzy z MLM jak chcą naciągnąć ułomów na pieniądze to zachowują się tak samo - Dubaj, fotki z hoteli, wypożyczone auta, drogie (podrobione lub nie) ubrania.

Dubaj to normalne miejsce do życia, tylko jakoś w Polsce część ludzi ma nieco skrzywione
  • Odpowiedz
@kishibashi: nie akurat u niego przeciętnie to było w Polsce do Dubaju pojechał się ukrywać pare dobrych znajomosci poznał tam i tak mu się ułożyło ze tu nie ma po co wracac i szpanerem tez nie jest bo majątek nazbierał bardzo bardzo gruby
  • Odpowiedz
@Kleopas30:

szpanerem tez nie jest


Jak przejrzałem jego insta to raczej jest. Zwiedziłem kawałek świata, lubię luksusowe hotele, ale #!$%@? jeszcze mi do głowy nie przyszło żeby zrobić filmik jak wychodzę z taksówki-mercedesa z kolegą i ściskam mu dłoń na przywitanie (gościowi, który przed chwilą siedział ze mną w taksówce), ubrany w mokasyny i z jakąś śmieszną teczuszką jakiegoś włoskiego projektanta xd
  • Odpowiedz