Wpis z mikrobloga

#hotelparadise nie mogę patrzeć na to, jak Ada się poniża na własne życzenie, aż mnie coś w środku wierci. Nie mieści mi się w głowie w ogóle, jak można tak dawać sobie wejść jakiemuś pajacowi na głowę ( ͟ل͜) nie wiem, czy współczuć, czy załamywać ręce nad głupotą
  • 8
  • Odpowiedz
@noranoranora: niech patrzą i niech to będzie ostrzeżenie dla tych młodych dziewczyn, które to oglądają jakie indywidua omijać szerokim łukiem, a dla takich pajaców lalusiowato narcystycznych jak groteskowo wyglądają w oczach innych
  • Odpowiedz
@noranoranora: Ada pijanego ojca wyciągała z barów jako dziecko, a później ojczym i matka byli dla niej tacy, że się wyprowadziła w wieku 16 lat.

Ja ani nie jestem szybki do jakichś analiz ani nie przepadam za zbyt powierzchownymi, ale tutaj mając jakąś tam wiedzę z programu naprawdę trudno, aby nie wyciągnąć wniosków.

Tak jak ją Moto Moto traktuje, to jej się podświadomie kojarzy z domem rodzinnym i dzieciństwem.

Aż przykro
  • Odpowiedz
@BigShow: myślę, ze ona w pewnym momencie nie miałaby oporów, żeby powiedzieć stop, odwrócić się i już nigdy nie wrocic ale przez jakiś czas taka osoba, będąca w takiej/ takich relacjach ludzi się, że kogoś naprawi i coś się zmieni
  • Odpowiedz