Wpis z mikrobloga

Wstawiłem post, że wczoraj policja zatrzymała 347 pijanych kierowców (TYLKO WCZORAJ).

Jak i były normalne komentarze potępiającą tę patologię, to pojawiły się komentarze obrońców: "BO NA ZACHODZIE MOOOZNA".
Ale my nie jesteśmy innymi krajami, żyjemy w Polsce, prawo jest inne i maksymalnie można mieć 0,2 promila.

Kto ma prawko ten wie jak wyglądają tutaj polscy kierowcy: jazda na ogonie, wymuszanie, wymuszanie na ubezpieczenie, przekraczanie prędkości w starych gruzach o x2 w dozwolonych.

Nawet pomijając to co napisałem wyżej, nie wszystko z zachodu musi być kopiowane, już nie wspomnę, że często prawaki co tak szczekają o te dozwolone promile, często szkalują Unię, bo

GOOGLE MUSI MAPY USUWAĆ Z WYSZUKIWANIA (kij, że to winna google, ale to inna historia).

ALBO

POLEXIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja w ogóle nie rozumiem, jak moża nawet jedno piwo wypić i wsiadać za kółko. Wychodzi troglodyta i mówi:

ALE CIIIIIIIIIIIIIIIIPPPPPPPPAAAAAAAAAAAAA ja po kilku wsiadam i jestem trzeźwy

Szkoda nawet takie prymitywne argumunety komentować.

Według WHO: 1 milion osób jest uzależnionych od alkoholu w Polsce (TO CI CO SIĘ ZGŁOSILI!), to teraz to pomnóżcie na ludzi, którzy piją jedno piwko dziennie (przecież to nie uzależnienie w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Komentarze promowanie chlania i bronienia alkusów usuwam.
Pozdro, króciutko z patologią

#patologiazewsi #policja #alkoholizm #prawojazdy #prawo #samochody #bekazprawakow
d4wid - Wstawiłem post, że wczoraj policja zatrzymała 347 pijanych kierowców (TYLKO W...

źródło: b286fd714814965c497a8accec5b6f2286c665d133a8eed7f7c780cb378e1d15

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • 5
@d4wid: a też wiadomo, gdzie spożywanie alkoholu = większa patologia.
Chyba każdy co wychodził wieczorem z domu słyszał gdzieś w parku darcie japy w języku goryli
  • Odpowiedz
@d4wid a ja dziś wypiłem pół piwa i od razu wsiadłem gdzieś pojechać. Pewnie gdybym po minucie od ruszenia dmuchał to by mnie do statystyk wpisali. XD
  • Odpowiedz
@d4wid przecież się nie chwalę tylko zwracam uwagę na to jak takie statystyki działają.

Od czego cię skręca? Od wypicia 0,3 l piwa? XD
  • Odpowiedz
  • 4
@Krupier

@d4wid przecież się nie chwalę tylko zwracam uwagę na to jak takie statystyki działają.Od czego cię skręca? Od wypicia 0,3 l piwa? XD


W gruncie rzeczy, tak
  • Odpowiedz
  • 1
@SpokojnyPan tego typu ludzie myślą, że jak wypijesz piwo do śniadania to już cały dzień nie powinieneś prowadzić bo zagrożenie stwarzasz. XD


@Krupier:

@Krupier: on tutaj i w tamtym poście zachowuje się tak samo jak moja babcia xD ona też jest skrajnie anty alkoholowa. Wszystko jest dla ludzi, wszystkie skrajności są durne, jego też.


@SpokojnyPan: o znaleźli się lodziarze do dyskusji, do budy
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid XD


Ale zabolało. :D


@Krupier: raczej śmieszy sobie lizanie dupy przez dwóch wykopków.

Normalnie kacperku mowie ci, dzisiaj jedno piwko jest git, znowu sie czepiaja frajerzy!!!!
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid ale ja nie popieram chlania jadąc autem więc przestań kłamać.


@Krupier: chłop się spuszcza, że wypił 0,3l i jechał autem, nie no wcale, nie popieraszXD.

Za to ty #!$%@? od rana jak widać.


@Krupier: pomyliłeś mnie ze swoim ojcem chyba
  • Odpowiedz
  • 0
Typie serio, wytrzeźwiej bo cię wciąż wóda trzyma.


@Krupier: trzeba być niezłym autystą, żeby komuś zarzucić, że jest #!$%@?, bo wstawił post potępiający alkoholików.
Wy naprawdę jesteście generowani przez AI z tiktoka

Mój ojciec nie żyje.

To nic nie zmienia w tym co napisałem, jak coś
  • Odpowiedz