Wpis z mikrobloga

Siema, kolejny tydzień przygotowań do zawodów.

Ława 160 kg - dwa single całkime lekkie - pomogło tutaj pompowanie przedramienia, o którym mówił mi Intruder. Oprócz tego zrobiłem trochę izometrii i wydaje mi się, że jest lepiej.
Siady - 260 kg - lekki singiel. Tutaj jestem bardzo zadowolony z prędkości siadu, natomiast do poprawy pozostaje głębokość. Z drugiej strony wiem też, że po taperze, po odpoczynku, po wzięciu jakiegoś ibuprofenu schodzą stany zapalne, ruchomość się poprawia i zawsze na zawodach siadam głębiej, niemniej jednak chciałbym mieć tutaj większą kontrolę. Fajne, że rok temu z taką samą prędkością kończyłem przygotowania, ale na 240 kg zamiast 260, a tutaj zostały mi jeszce 2 cięzkie tygodnie treningu + taper. Także jest pewne pole do dokładania.
Ciągów cięzkich w tym tygodniu nie robiłem.

Na filmie zaznaczam od ciężkiej ławy - 160 kg.

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan
DywanTv - Siema, kolejny tydzień przygotowań do zawodów.

Ława 160 kg - dwa single ca...
  • 5
  • Odpowiedz
@DywanTv przestałem wchodzić na Wykop po updacie rok temu i nie chce mi się scrollowac Twojego profilu. Ile masz teraz maks w wyciskaniu? Przysiad #!$%@? w kosmos
  • Odpowiedz
@DywanTv: Nie ma dramatu z tą głębokością, prawie na zaliczenie, jeżeli wiesz że na zawodach dosiadasz głębiej, to nie ma co poprawiać na siłę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pstrong robiłem coś takiego na ławie z gumami. Jeśli chodzi o siad czy ciąg to nie miałem bezpośrednio rozpisanych, ale wiadomo że zawsze się staram wstawać jak najszybciej xd
  • Odpowiedz