Wpis z mikrobloga

KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (58 JUŻ) DLA JEGO

Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy

KRYSYZ HUOPSKI
Trzeźwość pozwala myśleć racjonalnie. Racjonalne myślenie pozwala na zauważenie nie tylko fajnych aspektów życia, ale też tych mniej przyjemnych. Dotarło do mnie ostatnio w jak głębokiej dupie jestem w życiu. Nie mam ani towarzystwa, ani partnerki, nie mam nawet jak nawiązać znajomości przez moje #!$%@?. Jestem upośledzony w okazywaniu emocji, zainteresowania, w nawiązywaniu więzi z innym człowiekiem. Mało tego, jakoś udawało się z tym żyć ale zaczyna doskwierać samotność.

Oczywiście zamierzam podjąć kroki by to zmienić, ale to wymaga czasu, a ja już nie mam siły. Najchętniej bym się napił, wiadomka, ale z doświadczenia wiem, że wrócę do punktu wyjścia, więc dalej nie piję.

ROZWIĄZANIE KRYZYSU HUOPSKIEGO
Trzeźwe myślenie pozwala też na sprawniejsze rozwiązywanie takich problemów. Jest mi źle, smutno, nie mam na nic #!$%@? ochoty. Dodatkowo strasznie słabo się czuje ostatnimi dniami, brak mi dosłownie siły i chęci by wstać z łóżka. Uciekam myślami w niewiadome miejsca podczas pracy, podczas jazdy autem, podczas każdej chwili staram się być nieobecny.

Na 13 maja mam umówionego psychiatrę. Albo mi przepisze jakieś cukierki na życie albo długo tak nie pociągnę. Nie mam kompletnie motywacji do niczego. Tak czy inaczej, do alkoholu nie wracam.

#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #wychodzimyzprzegrywu
HuopWsiowy - KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (58 JUŻ) DLA JEGO

Tag do obserwowania/czarnoli...

źródło: 3993798_print_1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: Problemem posiadania znajomych jest to, że widzisz jak sobie dobrze radzą i słuchasz o ich osiągnięciach towarzysko/zawodowych. A znowu znalezienie znajomych patusów to już w ogóle bez sensu :/

Tak czy siak, warto walczyć o poprawę jakichś wybranych aspektów życia, powodzonka w spełnianiu celów!
  • Odpowiedz
Albo mi przepisze jakieś cukierki na życie albo długo tak nie pociągnę


@HuopWsiowy: czyli zamiast się nachlać to się naćpasz lekami i będziesz uciekał od tych twoich problemów po prostu w inny narkotyk
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: ech... To jest ta druga strona medalu bycia trzeźwym. Ale powiem ci stary, ciesz się tym że jest spoko w twoim życiu pod względem zdrowia i tego że zasadniczo to niczego jeszcze nie przechlałeś, nie przechlałeś flaków, nie przechlałeś prawa jazdy, nie przechlałeś wolności, nie odwaliłeś niczego takiego po pijaku, co skomplikowało by ci jakoś mocno życie.
Mój kuzyn tydzień temu poszedl na oddział zamknięty, ale on przechlał praktycznie już
  • Odpowiedz