Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: Nadal potrzebny jest deficyt kaloryczny xd Ale wiem, ze chodziło Ci o to, że możesz żrec jak dawniej, tylko podbić aktywność co spowoduje właśnie ten deficyt :D
  • Odpowiedz
@Deska_o0: niestety ludzie, którzy zaczynają swoją drogę do zrzucenia wagi nie są w stanie wykonywać takiej ilości ćwiczeń xd
Zapierdzielasz 1.5h za piłką na boisku a potem zjesz dwa pączki i jesteś na zero :D
Ostatnio dostałem na święta te kulki lindt, z ciekawości sprawdziłem i jedna kulka ma koło 80kcal. Zjadasz to w 5 sekund, a ile trzeba żeby spalić.
  • Odpowiedz
czyli jak jak nie bede miał deficytu pomimo aktywnosci to tez schudne tak?


@AustralianV8: jeżeli jedząc tyle co wcześniej zaczniesz ćwiczyć to tak schudniesz, przedmówca zrozumiał, ciebie przerosło i musiałeś się zesrać
  • Odpowiedz
@bary94pl: w sensie że dokładając aktywność fizyczna i nie zmieniając jadłospisu nie schudniesz bo ty dołożyłes do tego również dodatkowe żarcie i nie schudłes?
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Opiszę to na moim przykładzie. Jak dołożyłem dużą aktywność fizyczną, tj. bieganie powyżej 10km właśnie po to, by spalić jak najwięcej kalorii, to po godzinie do dwóch od biegu, organizm w moim przypadku momentalnie domagał się żarcia, w jakiejkolwiek postaci, standardowa kolacja jedzona w dniu bez wysiłku nie wystarczała. W momencie w którym miałem wywalone na kalorie, nie liczyłem ich, to jak się włączało ssanie na żarcie, to się żarło.
  • Odpowiedz
@bary94pl: ale ja nigdzie nie pisałem że jeżeli zaczniesz ćwiczyć i więcej jeść to schudniesz, pisałem że przy braku zmiany diety po dołożeniu aktywności człowiek chudnie
  • Odpowiedz
@Deska_o0: No fakt, nie napisałeś. Napisałeś wprost, że trzeba ruszyć tyłek i spalić te kalorie, i się schudnie. A ja ci opisuje, że to jest tylko połowa prawdy. Ze swojej perspektywy opisuję, że to nie jest takie proste, napisać sobie "idź pobiegać grubasie to schudniesz". Bo nie bierzesz pod uwagę właśnie tego, że osoba która kalorii nie liczy, która nie wie co ile tych kalorii zawiera, po takim wysiłku:
1.
  • Odpowiedz