Wpis z mikrobloga

@Saddam_Husajn

>jakie to jest,#!$%@?, krzywdzące

>Dlaczego one nam to robiły?


@WolvvloW: Poiewaz kobiety nie sa w stanie wychowac synow na mezczyzn bo nie sa mezczyznami a kobietami. Wiec wychowuja synow na #!$%@? ktorymi same pozniej gardza.


Ale to tak, jakby facet wychował córkę na fuckboya. A przecież nawet samotni ojcowie potrafią inaczej. Po prostu baby są mało empatyczne najwidoczniej.
  • Odpowiedz
Dlaczego one nam to robiły?


@WolvvloW: To była pierwsza nauczka w życiu dla mężczyzny, nie słuchaj kobiety (nawet matki) gdy chodzi o opinię, czego oczekuje kobieta od faceta. O
ne wtedy mówią tylko to co w danym momencie myślą i często to czego same teraz nie mają w związku więc to jest tylko potwierdzenie tej prawdy, że to czysta hipokryzja.
  • Odpowiedz
@m0rgi: Mnie teściowa nauczyła, że mam nie słuchać kwękania żony, tylko decydować w pewnych sytuacjach za moją.
Sprawdza się to w 100%.
Ona tam nie złoży papierów bo to i tamto sramto i do niczego się nie nadaje. Wysłałem za nią i zmusiłem do pójścia na rozmowę. 5 lat tam robi...
Do masażysty nie pójdzie, bo ją połamie. Ile było wycia, że nie i ch***j. Zmusiliśmy ją razem z teściową. Wróciła
  • Odpowiedz
@WolvvloW: Samotni ojcowie czesto wychowuja dziewczyny na chlopczyce. Juz nie tyle ze z wygladu. Ale z charakteru. I one odnosza czesto duze sukcesy bo umieja sie wybic i kontrolowac reszte ze tak to ujme kobiecych kobiet.
  • Odpowiedz