Wpis z mikrobloga

Dzisiaj idąc do paczkomatu w mojej wiosce minąłem 5 lat młodszego od siebie typa z babą i goovniakiem w wózku.
Wcześniej, wyglądając przez okno na ulicę, widziałem jakąś młodą n0rmicę (pewnie z 10 lat młodszą ode mnie - bo nie kojarzę w ogóle kto to) również z wózkiem.

Ależ się to n0rmictwo mnoży!

A huop w piwnicy se siedzi. Ehhh... śmiechu warte! XDD

#przegryw #przegrywpo30tce
  • 14
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: chyba tak - to wynika wprost z przemian społecznych. Dzisiaj kobita nie musi brać chłopa, który jej się nie podoba do małżeństwa z rozsądku, zaś kiedyś to było nagminne.

Aczkolwiek ja niestety z tych przypadków beznadziejnych, które i kilkadziesiąt lat temu byliby przegrywami. Zresztą gdy zawitałem na tag, to wśród tutejszych teoretyków blackpilla panował konsensus, że rynek schrzanił się gdzieś po 2010 roku, czyli mniej więcej do rocznika
  • Odpowiedz
mniej więcej do rocznika 1995 było - ich zdaniem - jeszcze w miarę OK. Nawet raz ktoś mnie zapytał nie dowierzając, jak ja to zrobiłem, że jeszcze w normalnych czasach - jak on to nazwał - nigdy miałem żadnej dziewczyny.


@soyunmago: pamiętam czasy licbazy 2006-2009 - dla mnie było TOTAL OVER, że aż aż...
Z mojego punktu widzenia (który wynika z punktu siedzenia) nie było żadnych normalnych czasów
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: same, ja na przykład jestem jedynym khhv ze swoich lat szkolnych. Nawet taki jeden, co do którego podejrzewałem, że dzieli tę samą niedolę, był w związku. Krótkim i nieudanym (tak go określił na Reddicie, gdzie wystalkowałem go po bardzo charakterystycznym nicku, którego używał już 20 lat temu), ale jednak. Over.
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom:

#!$%@? to cię "szczeli" jak zobaczysz, gdy jakiś młodszy od ciebie kuzynek, którego pamiętałeś jako kilkulatka szczyla, wyrósł na up-tier normika czy chadlite'a i trzyma za rękę albo nawet pekluje (bo zobaczysz go z julką na mieście albo w soszialach). Tym bardziej, gdy ogłosi zapowiedzi. To samo w przypadku julek z twojej rodziny, jakichś kuzynek.

@soyunmago

ja z kolei znałem takiego w stubazie, z akademika. Ani wyglądu, ani statusu, zachowanie
  • Odpowiedz