Wpis z mikrobloga

@dobry-informatyg W sumie nie specjalnie mnie to męczy. Dajmy na to średnio te 11-12h dziennie wbije, prawie codziennie zrobie jeszcze trening. W sobote/niedziele dajmy na to 6h. Tyle że ja webówe robie, może to mniej męczące niż jakieś slęczenie nad algorytmami, chociaż ich też staram się uczyć. Czy się opłaca to nie wiem, na ale zaczynałem pracę na stażu pod koniec 2021 roku za stawkę 4k, teraz mam 17 na fakturze, czasem
@dobry-informatyg Tak, piszę do szuflady, ale to raczej mini projekty żeby poznać coś nowego, nie że jakieś fajerwerki, żeby się tym chwalić. Przykładowo niedawno React wprowadził Server Componenty i jakieś #!$%@? typu useFormState to piszę teraz apke do typowania meczów Euro żebyśmy z koleżkami mogli se potypować dla zabawy we własnym gronie i piszę to właśnie z użyciem tych nowych pierdół. Dużo czytam i uważam że jestem ciekawski, jak używam jakiejś biblioteki
@dobry-informatyg Jak to czytam to wygląda to tak jakbym lizał sobie jaja ale po prostu odpowiadam na pytanie. Dodam że w pracy mam koleżke który jest #!$%@? a nigdy nie robi nic po godzinach ALE, przez 8h faktycznie pracuje. Większość zrobi zadanie za 3pkt czyli na cały dzień w 2h i pora na CSa a on faktycznie przez reszte czasu coś poczyta/pouczy się. Myślę że to wystarczy.
@pionas1337 co do zmieniania roboty to dodam jeszcze, że ostatnio przyszedł do nas ziomek który ma tyle doświadczenia co ja ale z czterech projektów, nie dwóch i widać że zna więcej conceptów, dróg rozwiązań, opcji refactoru niż ja a też mówi że ma #!$%@? na nauke po robocie także na pewno to jest najwazniejsze