Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szukam roweru, a zupełnie się na tym nie znam. Niebieski, 31 lat, karzełek 174 cm, raczej szczupły, kondycja z tych gorszych, ale nie tragiczna. Rower ma mi służyć do jazdy rekreacyjnej, nie jestem i raczej nie zostanę sportowym świrem. Jazda głównie po mieście i na ubitych drogach gruntowych (dzika strona Wisły w Warszawie), żadnej jazdy po górach czy w trudnym terenie. Po prostu rekreacyjnie wzdłuż rzeki, do lasu Kabackiego etc., czasem może dojazd do pracy.
Nie mam zielonego pojęcia o rowerach, dotychczas jeździłem jakiś szrotem, którego kupiłem kilka lat temu na OLX za 500 zł, ale mi go ukradli (albo żul pomylił ze złomem i zabrał myśląc, że to śmieć).
Googlam i czytam o jakichś gravelach, dowiaduję się, że teraz popularne są rowery bez przednich przerzutek, nic już nie wiem. Chcę po prostu rekreacyjnie jeździć 2x w tygodniu i tyle. Budżet powiedzmy do 5k, ale musielibyście mnie przekonać, że jest sens wydawać więcej niż 3.5. Jak się da taniej to super.
#rower #rowery #rowerowawarszawa #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
Googlam i czytam o jakichś gravelach, dowiaduję się, że teraz popularne są rowery bez przednich przerzutek,


@mirko_anonim:

Gravel to rower dla ludzi dla których zwykły MTB jest zbyt powolny i ale chcą mieć większy komfort jazdy niż daje rower szosowy.
Jeśli się do takich osób nie zaliczasz to kup MTB XC, jak masz problemy z plecami, szyją itp., to szukaj roweru z bardziej wyprostowaną sylwetką: miejski, trekking czy niektóre crossy.

Za