Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie jesteś przegrywem jeśli masz <25 lat. Przecież na takim etapie nawet jak nie masz nic to masz jedną przewagę - młodość, czyli karta przetargowa do integracji. Ja zacząłem próbować wychodzić z przegrywu po 28 lvlu i co? Nie pasuje do żadnej z grup. Każde miejsce do integracji na mieście jest oblegane przez małolatów i to nawet nie 23-25 ale o wiele młodszych, przy których wyglądam jak stary dziad. Nawet nie wiem o czym oni gadają, ciągle drą mordę, laski pół nagie, dziwny slang i ja "starszy" zmęczony pan, z początkami łysienia, spokojny miałbym się wbić do takiej grupy? Z drugiej strony na mieście nie widzę swoich rówieśników a jak już to w parkach, miejscach dla rodzin - bo moi rówieśnicy pchają wózek, zmieniają pieluchy. I tu znów nie miałbym tematów z nimi i pewnie byłbym traktowany jako piotruś pan wieczny singiel. Zresztą nawet nie miałym okazji do integracji bo każy żyje życiem rodzinnym. Jak masz te 20+ lat to łatwo się wbić gdzieś, nawet jak jest mordownia, popić trochę alkoholu i wtapiasz się w tłum i zaraz dołączysz do jakiejś ekipy albo znajdziesz kumpla na papierosku.

#przegryw #podrywajzwykopem #incel #randki #milosc #doomer #przemyslenia #agepill #doroslosc #depresja #samotnosc #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30tce #tfwnogf #tinder #suicidefuel #zwiazki #relacje #redpill #zycie #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie jesteś przegrywem jeśli masz <25 lat. Prz...

źródło: XXmIBu9KxVO4TIWw

Pobierz
  • 23